Norbi   2018. 07. 28.

Nagyon meglepődtem, hogy milyen kis ötletes cselekménye lett a filmnek. Nem számítottam rá egy kicsit sem, és magával vonzott csupán az alapötlete is. És Arnold ezt a nem túl nehéz szerepet könnyeden tudta hitelesen alakítani.

Yosihiro   2016. 05. 22.

A filmben sok a sztár de ki kell emelni Arnold S. vagy A. Quinn szerepét. Nagyon jó film önnyed de mégis skciós. remek kikapcsolódás a család minden tagja számára. Szerintem jól sikerült a film és élvezhető nézhető :)

Lord British   2015. 06. 19.

A film tulajdonképpen önmaga és a zsáner paródiája, és mindez nagyon jól működik a vásznon. Arnold telitalálat volt a főszerepre, és bár nem ez a legjobb alakítása, mégis üde színfolt a filmográfiájában.

klip   2015. 01. 29.

Schwarzenegger eljátssza saját maga paródiáját, nála jobban erre senki nem képes. A színész legemlékezetesebb alkotásait, de kortársait és magát az akció műfajt is görbe tükör elé állítja. Nem komoly ez a film, nem is legizgalmasabb, de teljesíti azt, amire vállalkozik, éppen ezért lehetetlen lenne negatívan értékelni.

Denisqoo   2014. 12. 19.

Sokan alulértékelik ezt a filmet, ami szerintem azért van, mert a célközönség nem képes felfogni az intelligens célzásokat és poénokat. Ez egy paródiába oltott vígjáték, úgy is kell kezelni és úgy kell nézni. Aki szereti Arnie akciófilmjeit, annak ez is tetszeni fog, nem mondom, hogy ez minden idők legjobb vígjátéka, de nézhető.

Mercedes Ruehl
Anthony Quinn
Robert Prosky
Art Carney
Austin O'Brien

Összességében nem vetett véget a John McTiernan - Arnold Scwarzenegger fémjelezte moziknak, de azt már kiváló érzékkel jelezte, hogy igény bizony lenne már valami másra...
6,5/10 több»

A videotékás jelenetben a polcon John McTiernan filmjei láthatóak.

A film megrendezését Steven Spielberg és Robert Zemeckis is visszautasította.

(Menyét Ibolya )

A rendező John McTiernan öt millió dollárt kapott a filmért.

(Menyét Ibolya )