Filmek:
2018
2019
2020
2021

rbernadett   2015. 09. 12.

Vicces, egy kicsit szánalmas, de akkor valami új. Akkor még az effektek és az egész elképzelés újszerű volt, éppen ezért mindenki nagyon várta, talán nem is csalódott senki...AKKOR, de így visszanézve már egy kicsit nevetséges.

Deku   2017. 07. 17.

A régen igazi szenzáció volt és hozzá is tartozik a Batman történelemhez. Szerintem eszméletlen jó volt. Ma már lehet, hogy nevetséges de nem ehhez kell mérni.

szaka123   2016. 01. 25.

A '90-es években nagy számnak számított, de volt alkalmam nem régen ismét megnézni, hát... Kicsit már paródiába hajlott néhol. Régen nagyon szerettem, most is végig néztem, szóval nem unalmas, de a technikai kivitelezések néhol nagyon viccesek mai szemmel. Egyszer érdekes lehet megnézni, már csak Joker miatt is!

Scramananga   2016. 09. 13.

Nem mondanám a kedvenc filmemnek, de tény, hogy összefoglalta nekem a Batman világot. Bizonyos szemszögből, még jobban is tetszik, mint a Christopher Nolan-féle trilógia. A színészek közül, Jack Nicholson-t emelném ki, maradandó alakítást hozott, nagyon jól megfogta a Joker esszenciáját. Danny Elfman, talán legjobb zenéjét írta meg, és a történet is tetszett. Gyengesége a látvány, ami sose tetszett, bár a legvégső jelenetet imádom. De a vizuális effektek szerintem borzalmasak.

sipiarpi   2016. 09. 05.

Gyerekkoromban nagyon menő volt. Még Batmobilom is volt játékautó formájában! A zene pedig mindig a fülemben cseng, akárhányszor szóba kerül Batman, mindegy melyik film. Ez után kezdtem érdeklődni a karakter iránt. Szeretem a noir-os stílusát.

Robert Wuhl
Michael Gough
Michael Gough
Billy Dee Williams
Jack Palance
Jack Palance
Tracey Walter
Michael Keaton

Tim Burton a nyolcvanas évek végén vászonra álmodta a Denevérember komorabb változatát, mely teljesen szokatlan módon szakít az 50-es 60-as években megszokott gyermekibb hangvételű koncepcióval. több»

A filmben lévő halottak száma 61 fő.

(Norbi )

Jack Nicholson nem gázsiért, hanem a Batman filmekből való részesedésért dolgozott.

(HETEDIK )

Ez az első Batman film, amely elnyert az Oscar-díjat, a legjobb látványtervezésért kapta meg a szobrot.

(szaka123 )