Teledili

Teledili

Stay Tuned
Videók

A Kanble család teljesen hétköznapi életet él. A szülők kapcsolata azonban nem felhőtlen, ugyanis a családfő túl sok időt tölt a tévé előtt. Egy szép napon Knablené nem bírja tovább a gyűrődést, és összetöri a tévékészüléket. Ez persze még tovább fokozza a köztük lévő feszültséget. Már-már elviselhetetlenné válik a hangulat, amikor is egy fura ügynök kopogtat az ajtón. Az ügynök ajánlata, egy szupertévé, amelyen 666 csatornát lehet fogni. Mielőtt még Knable apukában realizálódna, hogy tulajdonképpen eladta egy televízióért a lelkét, a készülék beszippantja, és egy bizarr világba repíti őket...

Rendező: Peter Hyams
Premier (HU): 1993.12.09.

2020.09.15 BoBamburg

Kicsit furcsállom, hogy egész eddig nem is hallotam erről a filmről. Sőt nem csak furcsállom, kissé bánom is, mert egy tök jópofa vígjáték, kár hogy ennyire radar alatt van.

2015.09.07 rbernadett

Jajj nagyon szerettem ezt a filmet és nagyon sokszor láttam. Nagyon egyedi elképzelés volt, hogy valaki bekerül a tévébe és a csatornák között kóvályogva különböző szerepekben találja magát. Az ötlet még szerintem most is zseniális, csak azóta már többen feldolgozták. Ajánlom!

Tim Burtonnek felajánlották, hogy rendezze meg ezt a filmet, de ő inkább a Batman visszatért választotta. Szerző: rbernadett