Szuperzsaru

Poliziotto Superpiù

2020.08.30 sammy88

Az a fránya piros

Ez is sokunk kedvence, Terence pedig ismét hozza a formáját.

2016.06.18 Thibo84

Terence Hill, amikor Bud Spencer nélkül játszik, kevés filmjéért vagyok oda. Ez az egyik, amelyik kilóg a sorból. Sergio Corbucci megint egy igen szórakoztató filmet adott nekünk, a zenéről meg nem is beszélve.

2018.03.26 szaka123

Gyerekkorom egyik kedvenc vígjátéka. Rengeteget idéztünk belőle. Terence Hill-t egyébként nem igazán bírom, de a film ezt is elbírta. A sztori érdekesnek mondható, jól összerakott film. Jó lenne ilyen "szupererő" mindenkinek, csak a vörös szín ne lenne... :D

2017.08.07 Orosz István

Nos itt Terence Hill szólóba nyomja, de akkor is nagyon jó film lett. Kicsit Superman paródiának érzem, kriptonit vörös szín biztos van valami összefüggés. :D

2019.11.26 Timon

Terence Hill ebben Bud Spencer nélkül is jól helytállt a szerepében.Az volt a legérdekesebb benne,hogy a varázserejének a gyengepontja a végén volt csak igazán annak a vége. A nagy verekedős jelenet pedig hozta a szinte kötelező elemét, amely elmarad... Több

2018.06.21 Terminátor6

Ez volt az első Terence Hill film az életemben, és mindenféleképpen egy meghatározó film volt számomra. Sokat nem is lehet erről írni, ugyanis ez tipikusan az a film, melynek rengeteg hibája van, mégis hozzátartozik mindannyiunk gyerekkorához. Mégis... Több

2017.05.31 szkodvig

Nagyon szeretem ezt a filmet Terence Hilltől,Szersén Gyula egyáltalán nem zavaró ennél a filmnél, annak ellenére, hogy nagyon is Üjréti párti vagyok ez ügyben.

2017.02.10 Enjoy

A Bud Spencer-Terence Hill párostól gyerekkoromban imádtam ezt a filmet. Varázslatos és végig izgalmas, pörgős film nagyon jó humoral. Még a zenéje is megfogott. Profi színészeknek tartom őket.

Nekem Ernest Borgnine is nagy kedvencem,és az állításom itt is igaz,Bud és Terence csak eggyütt az igazi,így csak nézhető! Sajnos ez többször bebizonyosodott.

2016.09.22 Macskínó

A kednvenc Terence Hill filmem mindközül. Hatalmas a sztori, kiválóak a színészek, a pofonok mintha az égből potyognának. A mai napig az egyik kedvenc film unikumom Terence Hilltől. Mindenkinek ajánlott!

2017.08.17 Deku Nézhetetlen

Ez a film is úgy selejt ahogy az összes többi Terence Hill film, mindegy, hogy van-e benne Bud Spencer vagy sem. Nekem nem tudja hozni azt a humort amit kéne. Ez pedig így nézhetetlen.

2016.07.14 zselyke

Ez a film remek talán Terence Hill legjobb alakítása minden nap majdnem megnézem

2015.02.28 csokiii

Naygon jó film, Terence Hill remek alakításával. Izgalmas és nagyon vicces

2016.06.16 Edeske

Imádtam ezt a filmet. Többször is láttam és mindig nagy élményt nyújtott. Terence Hill hozza a formáját, jól alakít. Humoros film, kellemes szórakozás!