Folytatásos forgatás

rbernadett   2015. 06. 04.

Nagyon sokszor láttam ezt a filmet is és még mindig meg tudnám nézni bármikor. Az én humorom és az én színészeim. Szórakoztató, aranyos és humoros. Nekem az.

Cathy Moriarty
Kevin Kline
Cathy Moriarty
Whoopi Goldberg
Whoopi Goldberg
Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr. karaktere, David Barnes eredetileg egy 50 év körüli férfi lett volna, de a rendező, Michael Hoffman, aki korábban már dolgozott együtt egy befejezetlen filmen Robert Downey Jr.-ral, javaslatot tett, hogy inkább írják át a szerepet az ő korára.

A főszerepet eredetileg Burt Reynoldsnak ajánlották fel, aki végül azért mondta vissza, mert akkori felesége, Loni Anderson úgy nyilatkozott, hogy egész Hollywood rajta röhögne ha elvállalná, mivel köztudott volt korábbi afférja Sally Fielddel.