Amerikába jöttem (1988)

Coming to America

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Quruct1@freemail.hu   2019. 09. 20.

Csengő

Jason sthatam

indingo   2017. 10. 30.

Egy kedvelhető vígjáték, ahol még Eddy Murphy sem volt egy nagy ripacs. Olvastam, hogy készülőben van a második rész, aminek már 1990-ben kész volt a forgatókönyve.

goat2000   2016. 11. 13.

Ez egy nagyon jó vígjáték. Eddy Murphy egyik legjobb filmje. Nagyon jól adja a nyolcvanas évek hangulatát. Többször láttam már, de bármikor megnézem szívesen újra.

Bekmeli   2015. 07. 27.

Haláli jó vígjáték, tényleg végig lehet röhögni rajta! Eddie Murphy hozza a formáját, testhezálló neki a karakter. Egy perce sem volt unalmas. Nagyon bejött!

Zzssuuzzssii   2016. 09. 22.

Régi film, de mégis ma is megállja a helyét. Szórakoztató, vicces, laza vígjáték, ami tényleg kikapcsolja az embert. Jól alakít benne Eddie Murphy, hozza a formáját.

John Amos
Eriq La Salle
Frankie Faison

Bekuckózós hideg estéken nagyon jól meg tudja melengetni a kis lelkünket ez a fim még ennyi év után is.

8/10 több»

A két hajléktalan, akiknek Akim herceg pénzt ad, nem más, mint, Randolph Duke és Mortimer Duke a Szerepcsere című fimből. Ebben az Eddie Murhphy által megformált Billy Ray Valentine felelős azért, hogy a Duke fivérek elveszítik a vagyonukat. Mindkét filmet John Landis rendezte.

(Puncs )

A film promóciós dalát, a ,, Coming to America"-t a The System írta és adta elő.

(LionelMessi10)

39 millió dollár költségvetésű film, ami nagyon magas, 288,7 millió dolláros bevételt produkált.

(LionelMessi10)