Szívtiprók (2001)

Heartbreakers

Szívtiprók

mamiéstöti2   2018. 12. 12.

Nagyon jól eltalált film, melyben a cselekmény is jó és a szereplőket is remekül összeválogatták. Ajánlani tudom mindenkinek.

jozsagabri   2017. 05. 04.

Jennifer Love Hewitt tól körülbelül ezt a színvonalat vártam. Könnyed és egyszerű vígjáték kicsit sablonos és semmitmondó jelenetekkel... egyszer meg lehet nézni.

Dius0520   2018. 01. 04.

Annyira nőcis, magával ragadó vígjáték. Nagyon szerettem régen is és még most is a top listámon van.:)

Bulki   2016. 10. 16.

nagyon jó romantikus komédia, amit nem csak a színészgárda miatt érdemes megnézni, hanem a a vicces jelenetek és a jól kitalált történetvezetés miatt is. biztos kellemes kikapcsolódást nyújt

achyles77   2016. 03. 01.

Érdekesnek tűnt az ötlet, és először azt gondoltam, hogy Jennifer Love Hewitt miatt tetszeni is fog a film, de tévedtem. Nagyon tetszett! De nem csak a jó csaj miatt, sőt Gene Hackman sokkal jobban lekötött, szinte letarolta a játékával mindkét bombanőt, hanem a humor és az egész sztori is megfogott.

A kártyatrükköt, amit Jennifer Love Hewitt hajt végre az étteremben Ricky Jay bűvésztől tanulta.

Az eredeti casting szerint Jennifer Aniston játszotta volna Page-et, és Cher Maxet.

Norman Reedus visszautasította Jack Withrowe szerepét.

Valójában Sigourney Weaver ötlete volt Nora Dunn karakterét úgy öltöztetni, mint a A Manderley-ház asszonyáét.

Jennifer Love Hewitt valójában egyik jelenetben sem vezetett autót.

Jennifer Love Hewitt eltörte az egy ujját az egyik jelenet forgatása közben.