indingo   2018. 01. 01.

Helyenként egész vicces kis film. Az egész egy kis félreértésből indul ki, aminek kimenetelére a legrosszabb álmaikban sem gondolt a párocska. Egynek jó.

lolita13   2016. 10. 18.

viccesebb fimre számítottam és nem igazán volt az, sőt néha már unalmassá vált. De maga történet az tetszett.

Bizsu82   2015. 02. 01.

Élettel teli igazi jó vígjáték. Nagyon tetszett ahogy a végén mindenki a bulis oldalra pályázott :-) vicces, pörgős, jókedvre derít. Érdemes megnézni

zsanett0820   2015. 05. 27.

Számomra ez a film nem csak az elején volt unalmas, hanem akkor is, amikor akciódúsabb jelenetekre váltott. Úgy vett el másfél órát az életemből, hogy végig közönyös arccal bámultam a képernyőt, akár hangyafocit is nézhettem volna helyette. Pedig szeretem Steve Carellt a szinkronjával együtt, már a szinkronja is viccessé tudja tenni ezt az embert, de ez a film... Tényleg halál unalmas volt.

pillacica7   2015. 02. 11.

Élvezhető komédia a történteken, és a párbeszédek többségén is remekül lehet szórakozni. Az eleje kicsit unalmasan indult, de a végére feljött. Egyszer megnézhető.

152 milkió dollár összbevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

A filmet 55 millió dollárból forgatták le.

(LionelMessi10)

Mark Wahlberg az összes felvételen meztelen felsőtesttel látható. Az operatőrnek külön kellett figyelnie, hogy ne látszódjon a nagy Bob Marley tetoválás a színész bal vállán.

(ps)