Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Párterápia

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Tipikusan egyszernézős film, melynek ha az előzetesét véletlenül megnézzük, akkor a filmet már nincs értelme, mert az összes kulcsmozzanatot ellőtték benne sajnos. A színészek nagyon kűzdöttek, hogy megmentsék ez a semmilyen történetet, de ez sajnos kevésnek bizonyult.

indingo   2018. 01. 01.

Helyenként egész vicces kis film. Az egész egy kis félreértésből indul ki, aminek kimenetelére a legrosszabb álmaikban sem gondolt a párocska. Egynek jó.

lolita13   2016. 10. 18.

viccesebb fimre számítottam és nem igazán volt az, sőt néha már unalmassá vált. De maga történet az tetszett.

Bizsu82   2015. 02. 01.

Élettel teli igazi jó vígjáték. Nagyon tetszett ahogy a végén mindenki a bulis oldalra pályázott :-) vicces, pörgős, jókedvre derít. Érdemes megnézni

zsanett0820   2015. 05. 27.

Számomra ez a film nem csak az elején volt unalmas, hanem akkor is, amikor akciódúsabb jelenetekre váltott. Úgy vett el másfél órát az életemből, hogy végig közönyös arccal bámultam a képernyőt, akár hangyafocit is nézhettem volna helyette. Pedig sze... több»

pillacica7   2015. 02. 11.

Élvezhető komédia a történteken, és a párbeszédek többségén is remekül lehet szórakozni. Az eleje kicsit unalmasan indult, de a végére feljött. Egyszer megnézhető.

JamesBont   2015. 06. 05.

Meglehetősen unalmasan indul a film, de aztán amikor beindul, akkor rendesen felpörögnek az események. Megfelelő arányban van benne humor és akció is, bár az akciójelenetek nem igazán színvonalasak, és a poénok egy része is erőtlen. A film ezzel együtt is képes megütni azt, amit egy középszerű vígjátéktól elvárhatunk.

152 milkió dollár összbevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

A filmet 55 millió dollárból forgatták le.

(LionelMessi10)

Mark Wahlberg az összes felvételen meztelen felsőtesttel látható. Az operatőrnek külön kellett figyelnie, hogy ne látszódjon a nagy Bob Marley tetoválás a színész bal vállán.

(ps)

Phill és Claire a táncot az elejétől a végéig improvizálták, miközben a rendező zavarba ejtő megjegyzéseket ordibált a háttérből, hogy a színészek arcjátékát hitelesebbé tegye.

(ps)

A stáblista után a türelmes nézők egy rövid jelenet erejéig láthatják, hogyan alakult a főhősök jövője.

(ps)

Tina Fey pizsama helyett egy "University of Virginia" feliratos pólót visel. A színésznő ezen az egyetemen diplomázott 1992-ben.

(ps)

Natanya valójában nem egy női név, hanem egy izraeli város neve.

(ps)

Ez Shawn Levy harmadik filmje, amelynek a címében szerepel a "night" (éjszaka) szó.