Nem látni és megszeretni

Nem látni és megszeretni

Blind Date

Walter Davis egy ambiciózus, és fiatal kora ellenére igen sikeres menedzser, aki egy páratlan szépséggel az oldalán jelenik meg a tárgyalásán. Bár a terve eleinte hibátlannak tűnik, Nadia csúnyán lerészegedik, és mindent erkölcsi normát áthágva jókora bajba sodorja Davist. A férfit kirúgják… Több

Rendező: Blake Edwards
Író: Dale Launer
Premier: 1987.03.24.

2018.12.06 mamiéstöti2

A színészek jók benne, bár nem adtak bele mindent. A történet helyes, de nem annyira mély. Egy két vicc van benne.

2015.04.18 Yosihiro

Ha azt mondom romantikus vígjáték B. Willistől egy remek alakítással akkor ez a film az. Élvezhető könnyed ikikapcsoldást ígérő jó film. Mindenképp ajánlom mindenkinek akik szeretik a vígjátékot! Üdv Yosihiro

2017.03.15 Berto49

K. Basinger és B. Willis miatt néztem meg, de a tartalom olvasása közben rájöttem, hogy valamikor az ősidőkben moziban láttam. Rendezője az a Blake Edwards, aki az általam nagyon szeretett „Estély habfürdővel” című fergetes, nálam a top ötbe tartozó ... Több

Egy H.R. Giger munkásságához hasonló kiállításra látogat el Nadia és Walter.Szerző: mamiéstöti2

A filmben egy pillanat erejéig feltűnik az ismert jazzgitáros, Stanley Jordan.Szerző: mrarizona

Eredetileg a film két főszerepét az akkor frissen összeházasodott Madonnának és Sean Pennek ajánlották fel, de az utolsó pillanatban mindketten kiléptek a produkcióból.Szerző: mrarizona