Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Vélemények: Ünneprontók ünnepe (2005)

sabnock666   2019. 08. 28.

Éljenek a csalók,ingyenélők,házzaságszédelgők,és mindenki,aki igazán utál dolgozni. A történet gyenge,de semmi dolgunk,csak nevetnünk kell. Ezt pedig a film biztosítja.

mamiéstöti2   2018. 06. 05.

Ebben a filmben kedveltem meg Owen Wilsont és Vince Vaughn-t. Nagyon eredeti és rengeteg hatalmas poén van benne.

Deku   2017. 07. 18.

Nos Owen Wilsontól nem vártam sokat és aggódtam is, hogy befuccsol a film. Viszont csalódás volt a film mivel fergetegeset lehet rajta nevetni, ízléses poénok és jópofa történet jellemzi.

GedyPapa   2017. 03. 13.

Zseniális. Az ilyen jellegű vígjátékok nem sülnek el mindig jól, viszont jelen esetben megtalálták azt a fűszert és azt az egyveleget, amitől emlékezetessé és nagyon viccessé válhatott. Adott a lagzi, mint mindig kiváló téma és annak "meghekkelése" aztán mi történik, hogyha belebonyolódnak valamibe, amibe nem is akartak volna?

Ms. Akárki   2019. 05. 17.

Zseniálisan jó vígjáték. Nekem nagyon tetszett. Persze nem kell túl komolyan venni és akkor nagyon jól kikapcsolja az embert. Isla Fishert egyszerűen imádtam. Nem semmi poénáradatot kapott a nimfomán karakterével. A szerepgárda pedig nagyon ütős. Kár hogy nem lett folytatása.

Norbert93   2019. 06. 23.

Viccet csinálni a házasságból, ingyenélősködni és mellé egy átlagosan sablonos romantikus szálat fűzni. Eddig semmi különöset nem sugall az egész, de ezért is szerepel a filmben Owen Wilson és Vince Vaughn, hogy zsigerből jövő ökörködéssel egy fergeteges vicces vígjátékot alapozzon meg. A két színésznek olyan jól áll ez a szerep, mintha egész életükben ezt csinálták volna.

hackerjulcsi   2018. 03. 18.

Egy film, amiben saját , magyaros filozófiámra találtam rá: az ingyenélésre :DDDD Nagyon humoros, fantáziadús, jó szereplőgárdával megáldott film, amiből sokat inspirációt kaptam. :D

Filmelemző   2018. 05. 07.

Ezerből talán ha egy két ember akad, akinek jól áll ez a folyamatos, infantilis ökörködés, de Owen Wilson és Vince Vaughn pont az a kettő, akinek ez nagyon megy. Lehetetlen, hogy az ember ne kedvelje a két nőcsábász potyázó alakját. Vicces az egész, minimális erőltetettséggel. Értékelés: 7/10 pont.

szabomarc   2019. 01. 05.

Kikapcsolódáshoz, barátnőzéshez teljesen jó film. Jó a humora, klappolnak a színészek a történethez, sok a vicc benne, leköt. Nekem tetszett, ajánlom mindenkinek.

Curacao86   2015. 06. 23.

Szórakoztató, többször nézős, vicces, bulizós vígjáték. A színészek rendben vannak, a történet is, viszont néha túlzásba esik egy-két jelenet, viszont ettől eltekintve pofás kis vígjáték lett. :)

Csillagpor   2018. 10. 06.

Nagyon jó vígjáték, bár a történetet azért nem tolták túl. Van két csávó aki kóbornumeráért esküvőkre lóg be... de egyik beleszeret az egyikbe...és kb ennyi:D De azért élvezhető és a poénok is jól ülnek. Owen Wilson nagyon passzol a hangulatba. Sokszor sírva nevetős:D

vivikejencikelara   2016. 10. 22.

Szuper film! Pörög az egész film. Csak a címét nem értem miért ünneprontók ünnepe!? A kis szűz csaj jól rá kattan a "mackóra". Mindenkinek kötelező megnézni.

iq.csabi   2018. 11. 09.

Hatalmas film.Jók a szereplők, a karakterek és ahogy játszák, nagyon passzol hozzájuk a szerepük. Zseniális vígjáték.

oneminute   2018. 07. 07.

Elég bugyuta történet, de épp ezért jó kikapcsolódás, mert nem kell gondolkodnia a nézőnek. Visses, bár néha kicsit erőltetett.

authorgirlll   2017. 12. 30.

Én nem azt kaptam ettől a filmtől amire számítottam. Sokkal inkább vártam esküvőket mint weekendezést és hétvégi házban. Számomra erőltetett volt nem humoros.

Tomi   2015. 06. 17.

Egy pörgős kis vígjáték vicces színészekkel. Mindenképp látni kell egyszer mert jó szorakozást nyújt. Ajánlom annak aki egy könnyed vicces filmet keres

Edeske   2016. 06. 13.

A napokban láttam a filmet. Nagyon szórakoztató és kellemes film. A színészpáros hozza a formáját, végig humorosak, elragadóak és lekötik a nézőt! Tetszett!

GaraiV   2016. 08. 24.

Nagyon pörgős, aktív, igazán jó humorú film. A színészpáros hozza a formáját, nagyon egyediek, humorosak és karakteresek. Végig leköti a figyelmet, akár többszöri nézésre is szórakoztatott.

Pock   2016. 06. 27.

Nekem nagyon bejött ez a film. Végig fenntartja a színvonalat, végig szórakoztató és leköti a nézőt. A poénok is szórakoztatóak és a színészpáros hozza a formáját.

titra   2015. 05. 07.

Szeretem ezt a párost, de többet vártam tőlük, az egész filmtől. Sokszor ellaposodik és unalmas lesz, pedig jól indul, és az alapsztoritól is sokat lehetne várni, de ez sajnos nem sikerült valami viccesre.

Acropolis   2017. 03. 09.

Ebben a filmben is nagyon ütősen alakít a színészpáros. Végig vicces, aktív, magával ragadó a sztori. Egy percig sem unatkoztam rajta és végignevettem a filmet.

adamkatka   2016. 10. 06.

Ezt a filmet sohasem tudom megunni. Imádom Owen Wilsont,Christopher Walkent és Vincen Vaughnt is. A nevük garancia a sikerre. Az utóbbi idők egyik legjobb és legütősebb vígjátéka! :-)

veresszsoltika   2017. 09. 02.

Számomra az Ünneprontók ünnepe a klasszikus vígjátékok csúcsa , mindent megtalálhatunk benne ami kell az önfeledt nevetéshez és a jó kikapcsolódáshoz . klassz film

Macika   2016. 08. 17.

Nagyon jó választás a színészpáros ebbe a karakterbe, hiszen nagyon fekszik nekik szerep. Igazán hitelesen, jól alakítanak, hozzák a formájukat. Akár többször is nézhető!

tiszaizsofi   2016. 10. 10.

A karakterek és a jelenetek miatt nagyon tetszett a film mert nagyon sokat tudok rajta nevetni ez a két főhős személyes kedvencem. Eddig rossz filmben nem láttam őket ezúttal sem csalódtam

valery   2017. 01. 22.

Nagyszerű vígjáték tele jó poénokkal és humoros jelenetekkel. Végignevettem a filmet a moziban, viccesek a karakterek és a csattanó sem marad el. Nagyon jól sikerült film! Imádom ezt a párost!

kernernoemi   2016. 10. 22.

A szereplőválogatás kitűnő és a film tele van minőségi humorral és vicces jelenetekkel, amik csöppet sem erőltetettek, viccesek, és tényleg végig nevetheti a néző a fiimet. A csattanó ütős. :-)

Prücsök   2015. 06. 29.

Annyit mondok, hogy Owen Wilson és Vince Vaughn! Nagyszerű színészek, amiből nem következhet más, mint egy kiváló, humoros, szórakoztató film. Fantasztikus az egész, a színészpáros pedig nagyon egy húron pendül! ÖTÖS!

schvarz   2018. 06. 14.

Az egyik kedvenc vígjátékom, mind a két színész főszereplőt imádom és ebben a filmben sem okoztak csalódást. Végig pörgős és humoros, igazi kellemes kikapcsolódás volt!

urbanistaa   2018. 11. 06.

Ha vígjátékrol van szó, akkor az ünneprontók ünnepe abszolút nyerő, szinte megunhatatlan. A színészi válogatás garancia a sikerre nagyon jó beszolasokkal.