Ünneprontók ünnepe

Wedding Crashers

2021.11.07 Klauka89

Egyszer elég

Párom akarta megnézni, egyszeri szórakozásnak jó volt. Vannak benne itt-ott vicces részek, végülis régi jó ismerős arcok mindenhol. A kezdeti élősködésből a végén házasság lett, de hogy engem Will Farrell minden filmben mennyire elborzaszt a semmilyen szerepével és erőltetett játékával, az valami kriminális. Többször nem nézném meg, nekem annyit nem ér.

Éljenek a csalók,ingyenélők,házzaságszédelgők,és mindenki,aki igazán utál dolgozni. A történet gyenge,de semmi dolgunk,csak nevetnünk kell. Ezt pedig a film biztosítja.

2018.06.05 mamiéstöti2

Ebben a filmben kedveltem meg Owen Wilsont és Vince Vaughn-t. Nagyon eredeti és rengeteg hatalmas poén van benne.

2021.11.05 dandelion1983

Szerintem nagyon jó film, legalábbis annak, aki nevetni, és kikapcsolódni szeretne. Kategóriájában egy rendkívül kiemelkedő alkotás, mert nem elcsépelt, kellően vicces, és pont annyi, amennyi kell. A szereplőgárda is szenzációs.

2017.07.18 Deku

Nos Owen Wilsontól nem vártam sokat és aggódtam is, hogy befuccsol a film. Viszont csalódás volt a film mivel fergetegeset lehet rajta nevetni, ízléses poénok és jópofa történet jellemzi.

2017.03.13 GedyPapa

Zseniális. Az ilyen jellegű vígjátékok nem sülnek el mindig jól, viszont jelen esetben megtalálták azt a fűszert és azt az egyveleget, amitől emlékezetessé és nagyon viccessé válhatott. Adott a lagzi, mint mindig kiváló téma és annak "meghekkelése" a... Több

2019.05.17 Ms. Akárki

Zseniálisan jó vígjáték. Nekem nagyon tetszett. Persze nem kell túl komolyan venni és akkor nagyon jól kikapcsolja az embert. Isla Fishert egyszerűen imádtam. Nem semmi poénáradatot kapott a nimfomán karakterével. A szerepgárda pedig nagyon ütős. Kár hogy nem lett folytatása.

2019.06.23 Norbert93

Viccet csinálni a házasságból, ingyenélősködni és mellé egy átlagosan sablonos romantikus szálat fűzni. Eddig semmi különöset nem sugall az egész, de ezért is szerepel a filmben Owen Wilson és Vince Vaughn, hogy zsigerből jövő ökörködéssel egy ferget... Több

2021.11.07 harnas1207

Egyáltalán nem volt számomra vicces a film, de ez nagyon szubjektív vélemény, hiszen nem is én vagyok a célközönség. Ellenben a stáblista teli van figyelemreméltó nevekkel, és összességében nézve nem egy végigfeszengős, kínos vígjáték lett.

2018.05.07 Filmelemző

Ezerből talán ha egy két ember akad, akinek jól áll ez a folyamatos, infantilis ökörködés, de Owen Wilson és Vince Vaughn pont az a kettő, akinek ez nagyon megy. Lehetetlen, hogy az ember ne kedvelje a két nőcsábász potyázó alakját. Vicces az egész, minimális erőltetettséggel. Értékelés: 7/10 pont.

2018.03.18 hackerjulcsi

Egy film, amiben saját , magyaros filozófiámra találtam rá: az ingyenélésre :DDDD Nagyon humoros, fantáziadús, jó szereplőgárdával megáldott film, amiből sokat inspirációt kaptam. :D

2018.10.06 Csillagpor

Nagyon jó vígjáték, bár a történetet azért nem tolták túl. Van két csávó aki kóbornumeráért esküvőkre lóg be... de egyik beleszeret az egyikbe...és kb ennyi:D De azért élvezhető és a poénok is jól ülnek. Owen Wilson nagyon passzol a hangulatba. Sokszor sírva nevetős:D

2015.06.23 Curacao86

Szórakoztató, többször nézős, vicces, bulizós vígjáték. A színészek rendben vannak, a történet is, viszont néha túlzásba esik egy-két jelenet, viszont ettől eltekintve pofás kis vígjáték lett. :)

2019.01.05 szabomarc

Kikapcsolódáshoz, barátnőzéshez teljesen jó film. Jó a humora, klappolnak a színészek a történethez, sok a vicc benne, leköt. Nekem tetszett, ajánlom mindenkinek.