Ünneprontók ünnepe

Wedding Crashers

2016.10.22 vivikejencikelara

Szuper film! Pörög az egész film. Csak a címét nem értem miért ünneprontók ünnepe!? A kis szűz csaj jól rá kattan a "mackóra". Mindenkinek kötelező megnézni.

2018.11.09 iq.csabi

Hatalmas film.Jók a szereplők, a karakterek és ahogy játszák, nagyon passzol hozzájuk a szerepük. Zseniális vígjáték.

2017.12.30 authorgirlll

Én nem azt kaptam ettől a filmtől amire számítottam. Sokkal inkább vártam esküvőket mint weekendezést és hétvégi házban. Számomra erőltetett volt nem humoros.

2018.07.07 oneminute

Elég bugyuta történet, de épp ezért jó kikapcsolódás, mert nem kell gondolkodnia a nézőnek. Visses, bár néha kicsit erőltetett.

2016.10.06 adamkatka

Ezt a filmet sohasem tudom megunni. Imádom Owen Wilsont,Christopher Walkent és Vincen Vaughnt is. A nevük garancia a sikerre. Az utóbbi idők egyik legjobb és legütősebb vígjátéka! :-)

2015.06.17 Tomi

Egy pörgős kis vígjáték vicces színészekkel. Mindenképp látni kell egyszer mert jó szorakozást nyújt. Ajánlom annak aki egy könnyed vicces filmet keres

2018.06.14 schvarz

Az egyik kedvenc vígjátékom, mind a két színész főszereplőt imádom és ebben a filmben sem okoztak csalódást. Végig pörgős és humoros, igazi kellemes kikapcsolódás volt!

2017.03.09 Acropolis

Ebben a filmben is nagyon ütősen alakít a színészpáros. Végig vicces, aktív, magával ragadó a sztori. Egy percig sem unatkoztam rajta és végignevettem a filmet.

2017.01.22 valery

Nagyszerű vígjáték tele jó poénokkal és humoros jelenetekkel. Végignevettem a filmet a moziban, viccesek a karakterek és a csattanó sem marad el. Nagyon jól sikerült film! Imádom ezt a párost!

2015.06.29 Prücsök

Annyit mondok, hogy Owen Wilson és Vince Vaughn! Nagyszerű színészek, amiből nem következhet más, mint egy kiváló, humoros, szórakoztató film. Fantasztikus az egész, a színészpáros pedig nagyon egy húron pendül! ÖTÖS!

2017.06.28 Zsuzsy

Mind a két főszereplő színész a kedvenceim közé tartozik. Karakteresek és jó színésznek tartom őket. Humoros, pörgős vígjáték, aminek egy perce sem untatott.

2017.09.02 veresszsoltika

Számomra az Ünneprontók ünnepe a klasszikus vígjátékok csúcsa , mindent megtalálhatunk benne ami kell az önfeledt nevetéshez és a jó kikapcsolódáshoz . klassz film

2016.10.10 tiszaizsofi

A karakterek és a jelenetek miatt nagyon tetszett a film mert nagyon sokat tudok rajta nevetni ez a két főhős személyes kedvencem. Eddig rossz filmben nem láttam őket ezúttal sem csalódtam

2016.06.13 Edeske

A napokban láttam a filmet. Nagyon szórakoztató és kellemes film. A színészpáros hozza a formáját, végig humorosak, elragadóak és lekötik a nézőt! Tetszett!