Micsoda nő

rbernadett   2015. 04. 18.

Akárki akármit mond az egyik legkedvesebb film a filmgyártás azon időszakából, amikor még nem a testiséggel és szexualitással akarták a képernyők elé vonzani a nézőket, függetlenül attól, hogy a történet főszereplője egy prostituált. A történet, a finom humor és a zene abszolút elragadó. Ezerszer láttam.

MP170506   2016. 05. 18.

Örök kedvenc! Igaz, hogy sablonos, kiszámítható, de valahogy mégis belopja magát a néző szívébe. A két főszereplő pedig már itt is bizonyítja, hogy mennyire kiváló színész. Én nagyon szeretem aranyos, vidám, érzelmes film!

indingo   2017. 12. 02.

Érdekes, hogy mennyire kultusz film lett belőle, holott egy prosti áll a középpontban. Persze a története nekem is tetszett, hogy kilépett a a csaj a mókuskerékből.

Deku   2017. 07. 23.

Ezt a filmet annak is meg kell néznie aki nem különösebben rajong a romantikus filmekért. Nagyon aranyos film és nagyon ízléses humora van. Tetszik ez a fajta megoldás. Nagyon jó volt. Kár lenne kihagyni.

dittee   2015. 12. 08.

Nagy kedvenc ez a film, mindig újra nézem! Annyira jó a történet, a főszereplő páros nagyon jót alakít. A humora nagyon jó, magával ragadó, kiváló romantikus film.

Julia Roberts
Richard Gere
Julia Roberts

Julia Roberts a Micsoda nő sikere után két éves szünetet tartott a karrierjében, mert nem szerette volna, ha a "romantikus filmek színésznőjeként" skatulyáznák örökre be.

(ArpiHajdu és Réci )

A film szerepel Steven Jay híres "1001 film, amit látnod kell mielőtt meghalsz" című listáján.

(phanzetomox)

Az eredeti tervek szerint a film nem egy romantikus vígjáték lett volna, hanem egy komoly dráma egy drogfüggő prostituáltról.

(ArpiHajdu és Réci )