Bővérű nővérek

Bővérű nővérek

The Little Hours

Egy fiatal szolgáló gazdája elől egy kolostorba menekül. Csakhogy arra nem volt felkészülve, hogy az épületet egytől egyig érzelmileg labilis apácák lakják.

(hp)

Alison Brie

2023.04.15 erahurka

Ezt valami pornófilm forgatókönyvéből forgatták, vagy mi? Mármint WTF. :D

2019.06.30 HercegPeter

Ezzel a filmmel komoly bajban vagyok, mert nem tudom hova tenni. A műfaja is eléggé kevert és az érzéseim is vele kapcsolatban. Egyrészt vígjáték, mert van benne sok humorosnak szánt altesti és alpári "poén", másrészt kicsit vegyített romantikus drám... Több

2020.04.19 Danny99

Cseppet sem kedves és illedelmes nővérek

A rendkívül megosztó (a kritikusoknak tetszett, a nézőknek nem nyerte el a tetszését) Bővérű nővérek alapja Boccaccio Dekameron című műve, abból is a 3. nap első két novellájából építkezik. A film szinte családi projektnek tekinthető, mivel Dave Fra... Teljes kritika

2019.11.21 Gábor Simkó Nézhetetlen

Katasztrófa

Nem is tudom egyáltalán lehet-e filmnek nevezni ezt a förmedvényt! Attól, hogy beöltöztetik a szereplőket korabeli jelmezekbe még nem fogja a néző úgy érezni, hogy egy korabeli filmet néz. Egy alsó tagozatos dráma szakkörös előadás dialógusai szinte olimposzi magasságokba emelkednek a szerencsétlen tehetségtelen színészek szájába adott mondataihoz képest. Ez már a Zs alá kategória!

Dave Franco, Kate Micucci és Molly Shannon második alkalommal dolgozott együtt, ugyanis korábban mindhárman játszottak a Dokik című sorozatban. Szerző: hp

A film cselekményét Giovanni Boccaccio Dekameronjának egyik története ihlette.Szerző: hp

A film világpremierje a Sundance Filmfesztiválon volt 2017. január 19-én. Szerző: hp

A film kiváló kritikai fogadtatást kapott. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon 86 százalékon áll (2017. június). Szerző: hp