Barátság extrákkal

Friends with Benefits

2015.10.31 katalin19

Barátság extrákkal, igen ilyen a való életben is a dolog. Nagyon jót alkottak az amerikaiak ismét. Vígjátékként is megfelel. Meg szereplők is nagyon jók benne. Helyszín meg maga a tökély.

2015.10.20 Pillcsi

Nekem tetszett! :) Egyedül a túlnyújtott sztori nem jött át, a végére iszonyatosan lelassult és frusztrálni kezdett. Ettől függetlenül jó volt, vicces, döntő többségében pörgős. Laza és pajzán ... Egyszer bőven vállalható nevetős kikapcsolódás

2015.06.29 macikutya

Nem hagyott bennem maradandó élményt de mivel most láttam a tv-ben így most már tudom miért. Az eleje nagyon gáz, telis tele unalomig ismételt klisékkel, aztán jön a cselekmény, amit már láttunk 1-2 filmben, a végén pedig a tipikus happy end, amit pe... Több

2015.06.01 *tünde

Vicces, szerethető. Jó színészek, jó történet. Összességében a romantika és a viccek megosszák egymást, egyikből se sok! Nagyon jó film! Az egyik kedvencem! Mindig megnevettet! :)

2019.01.08 urbanistaa

Szerintem nincs sok olyan ember, aki ne látta volna a Barátság extrákkal filmet. Nagyon jó, klassz film, időnként újranézem, mikor jókedvre szeretnék derülni.

2015.06.30 bigi

Elég sok ilyen film van. Ez már a nagyon sokadik, ami erről a témáról szól, de mégis nézhetőre sikeredett. Jó kis film volt...főleg a lazaság és egyszerűsége tetszett, elég jó humorral vegyítve. Tulajdonképpen nem csak a két főszereplőt illeti a dics... Több

2015.11.24 S.Marika

A film maga nem rossz barátságból szerelem nem új dolog. Viszont Justin megint olyan béna miért nem maradt csak az éneklésnél. A film vége sem volt nagy meglepetés,de legalább szép lett és megható.

2015.04.22 dóri

Többet kaptam mint vártam. Üde és szórakoztató. A műfajához képest sikerült itt-ott megcsavarni a történetet. Nem próbál nagy igazságokat mondani vagy követendő példát állítani, egyszerűen csak jó.

2015.05.12 Balu

Justin Timberlake-nek még nincs sok filmje de amiben eddig láttam azok elég jók voltak.Mila Kunis pedig egy nagyon szép és tehetséges színésznő.Egyszerű ez a film,de mégis nézhető.Sokat nevettem rajta és párbeszédek kimondottan jól sikerültek.

2015.05.29 *bella

2015.02.10 Bimbi

Vidám film, szórakoztató, vicces jelenetekkel, laza humorral. Kategóriájában a legjobbak között.

2015.03.22 Vibozsofi

Semmi újdonságot nem hoz a film. Sablonos történet, sablonos viccekkel. Nem mondom, hogy nem szórakoztat, de abszolút kiszámítható, felejthető mozifilm.

2015.04.27 krisztike18

Bravó a forgatókönyvírónak, aki úgy álmodta meg ezeket a szereplõket, hogy a legkevésbé se hasonlítsanak a mindennapi emberekhez. Vagy úgy csavarta meg a történetet, hogy a kezdeti, újdonsággal kecsegtetõ, ötletes montázs feledésbe merüljön és csak v... Több

2017.07.15 kadvan95

Könnyed esti kikapcsolódás. Pörgős, vicces, romantikus komédia. Tökéletes csajos estékre.