Barátság extrákkal

Friends with Benefits

2015.10.23 Sniper

A Barátság extrákkal simán lehetne egy ostoba, könnyed vígjáték a szexről és a szerelemről, amely utána természetesen happy endben végződik, mert mi másban végződhetne, ám ami miatt mégis kedvelem, az épp az a probléma, amit érintőlegesen ugyan, de f... Több

2018.01.20 up89

Kicsit kiszámítható, kicsit sablonos, de egyszeri-kétszeri kikapcsolódásnak jó. Ugyan nem életem legjobb vígjátéka és szerintem a szereplőknek se, de megnevettet és arra tökéletes.

2015.02.27 Norbi

Szerethető vígjáték amiben van barátság móka kacagás szerelem! Gondolkodtam ennek a fílmnek a mondanivalóján mit is láttunk milyenek vagyunk mi emberek! Láthattam hogy egy szex-re nem lehet építeni egy kapcsolatot. Igazán feldobta a hangulatomat! Tanulságos film! Bármikor megnézem újra!

2015.03.01 molzol84

Újabb film a sablonos hollywood-i maszlagok között, amit csak Mila Kunis test miatt érdemes megnézni. Justin Timberlake olyan messze van a minőségi film és zene világától, hogy azt egy filmben vagy dalban nem lehet elmondani.

2015.02.11 pillacica7

Hiába kiszámítható, klisés, romantikus film, mégis többször meg lehet nézni. Sokat lehetett nevetni közben, valamint jól működött a kémia a főszereplők között, hitelesek voltak. Laza vígjáték hétvégére.

2015.02.10 reat

Vicces, romantikus és néhol megható. Nagyon el van találva ez a film! Csodás párbeszédek, nagy igazságok vannak benne. A főszereplők között megvan az összhang és kémia. Egyik kedvenc vígjátékom! Mindenkinek látnia kell!

2015.01.31 sanyika

Szerintem a legjobb film ebben a témában, sok trükkel, de van benne humor is A színészek is nagyon jók, és ez is rátesz arra, hogy nagyon kedvelhető film lett

2016.06.29 giorgio600

könnyed, laza és szórakoztató. Timberlake színészként is jó, mert játéka nem tűnik erőltetettnek és feszélyezettnek. Egy olyan vasárnap délután leülős, nasi mellett megnézős film számomra.

2015.03.23 antoska

Humoros és barátságos. Benne a mai randizás új világa. Barátság több mint szex, vagy mégsem? ;) Ez a film nagyon kellemesen járja körbe a témát, szerintem kimondottan szórakoztató volt.

2015.02.25 mambi985

A párom kedvenc filmje. Sokszor megnézi és mi tagadás engem is leköt. Vicces, szerethető. Jó színészek, jó történet. Összességében a romantika és a viccek megosszák egymást, egyikből se sok! Sőt!

2018.07.30 dannab24

Nagyon tetszett a film mondanivalója. A film tökéletes egy kis kikapcsolódáshoz, pihenéshez.

2015.03.30 dorahuse

Szerethető, vicces film, a szokásos történettel. Kikapcsolódásnak ideális :D Mila Kunis és Justin Timberlake párosa remekül működött a vásznon.

2015.01.30 DorinaBakos

A barátság + szex témában a legjobb film! Imádom mind a két szereplőt, nagyon jól játszák a szerepüket! Bármikor újranézhető!

2015.01.28 Sritech

Nagyon jó film. Rendkívül megfogott. Bár sokszor nem értettem az eseményeket ...