Barátság extrákkal

Friends with Benefits

2016.07.26 Leilani

Nagyon tetszett a film mondanivalója. A film tökéletes egy kis kikapcsolódáshoz, pihenéshez. Nincsenek benne erőltetett jelenetek, nagyon könnyed az egész. A színészek teljesítménye is teljesen rendben van.

2016.02.27 trixxy

Timberlakenek nem a legjobb filmje, de egyszer mindenképpen jó kis kikapcsolódás. Vidám, poénos, egyszer simán nézhető.

2016.04.15 irongozu

Ami szerethető volt ebben a filmben, hogy a két főszereplő még viszonylag friss arc az álomgyárban, így nem tudjuk kívülről az arcmimikáikat, még nem láttuk őket elégszer ugyanabban a szerepben ehhez. A forgatókönyvíró sajnos úgy álmodta meg ezeket a... Több

2018.11.13 iq.csabi

Egy laza, jó kedélyű vígjáték. Egyszer nézős.

2015.11.02 Niki18

egyetértek néhány hozzászólóval. Valóban megnevettet és kikapcsol. Igazán szerethető karakterek vannak benne. Igazi barátnővel megnézős aranyos kis vígjáték

2016.09.26 Ghotik

Sablonos amerikai vígjáték. Egyszer nézhető kategória. Laza vígjáték, amin kikapcsol az ember, de felejthető, maradandót nem adott. Középkategóriás, átlag film.

2017.12.29 authorgirlll

Nagyon jó film. A szerelem kibontakozása fordítva történik. Először ágy aztán randi. Néha volt hogy valami erőltetett volt, de attól még remek marad. Kedvenc jelenet a Times square flashmob.

2015.05.12 hejnekem

Hasonló film a Csak szexre kelleszhez, szintén embertani betekintést nyerhetünk vele a monogámia-poligámia kettősségébe...ja nem. Ez egy sima romantikus vígjáték, se több se kevesebb. Nem kell komolyan venni és akkor szórakoztató lesz.

2015.02.28 ocso

Kissé sablonos, de mégis megnevettető, vicces film. Ajánlom mindenkinek, aki egy kis nevetésre vágyik!

2016.10.13 Hablaty

Justin Timberlake inkább maradjon az éneklésnél. A lopott idő c. filmen kívül nem igazán tetszett másban. Ennek a története is béna és unalmas.

2016.08.09 tvmérnök

Szerintem az egyik legjobb baráttal/barátnővel közösen megnézhető film. Kissé romanikus de tele van jó poénokkal és kendőzetlenül mutatja be a férfiak és a nők kapcsolatát. Ráadásul a színészek is nagyon jók.

2017.06.05 szkodvig

Kicsit többet vártam, de attól függetlenül a női főszereplő bomba jó nő. Tele van ettől függetlenül jó poénokkal de nem lesz sosem a kedvenc filmjeim egyike.

2017.03.09 Acropolis

Ötletes sztorijú, magával ragadó vígjáték. Pörögnek benne az események. Átlagnál jobbnak mondanám a filmet annak ellenére hogy vannak benne sablonos részek.

2017.02.25 clay00

Görbetükör a mai világból. Nekem tetszett főleg, hogy a végén bizonyítja, hogy ez a barátság extrákkal nem normális jelenség azért a mai világban sem. Humoros film.