Barátság extrákkal

Friends with Benefits

2015.06.06 VenuszProjekt

Ez most nagyon gonosz lesz, de az az igazság, hogy az értékelés nálam úgy indul, hogy Mila Kunis -1 csillag. Timberlake-nél is rezeg a léc, de miatta nem fogok levonni, mert a végén még nullánál állok meg, és olyan lehetőség sajnos nincs. Pedig nem v... Több

2015.06.07 Mr. Z

Nem túl rossz ámbár nem is túl jó film. Amolyan egyszerű sztori amit már több filmnék megszokhattunk keverve 1-2 jó poénnal. Ámbár nem lett korszak alkotó a kategóriájában. Egyszer nézhető.

2015.08.21 fagitta

Könnyed, szórakoztató vígjáték szerethető színészekkel. Jók a vágások és a fordulatok, humoros film. A beszólások és jelenetek viccesek, kikapcsolják az agyat.

2015.03.25 Aranyhal

Egy sablonos, unalmas, tipikus amerikai vígjáték. Semmi újat nem nyújtott. Átlag alatti, a színészek alakítása sem volt ,egnyerő nekem.

2017.03.01 Hercegno

Nekem ez afilm elképesztően tetszett. Elejétől a végéig lekötött, egész idő alatt képes volt fenntartani a figyelmemet, szórakoztatott, nagyokat tudtam nevetni rajta. Szóval nálam bőven kiérdemelte a max pontszámot.

2016.10.12 tiszaizsofi

Annyira nem hiteles a történet, mert a való életben biztos ritka a hasonló kapcsolat, de hát nem is ezért tetszett, hiszen pont az a jó benne hogy eltúlozza az érzéseket és viccesre veszi a figurát.

2016.07.18 feketerigous

Egy tipikus nyári limonádé film. Megnevettet és egy fáradt nap után ki tudsz kapcsolni egy kicsit. A sztori alapvetően jó, csak a vége nekem kicsit sok volt, szinte elrontotta az addigi történet "valós" beütését. Persze, kellenek az ilyesfajta részek a filmekbe....

2016.06.13 Edeske

Érdekes, nem mindennapos a film története. Fantáziadús, ötletes sztori hiteles és meggyőző színészi alakítással. Elvont, igazi mondanivalóval is rendelkező, elgondolkoztató film.

2015.06.09 Skarsh

A Barátság extrákkal egy nagyon könnyed vígjáték komoly mondanivalóval. Sok filmet láttunk már, amiben taglalják a lány-fiú közötti barátságot, de talán ez az egyik legjobb. Vicces, lendületes, minden percében szórakoztat. Többször nézős, Justin Timb... Több

2016.11.15 Manfred

Sablonos amerikai vígjáték, semmi különleges. Egyszeri nézésre azért szórakoztató. Laza, kikapcsolódást nyújtó film. Humora nem annyira fogott meg. Közepes, egyszer nézhető film.

2016.06.27 Pock

Meglehetősen sablonos és kiszámítható film, ami egyszeri nézésre azért szórakoztató, de ne várjatok tőle sokat. Egyszerű amerikai vígjáték sablonos happy enddel.

2017.02.25 Beuszi

Az egyik leggyakrabban hivatkozott romantikus vígjáték, ami igen sokaknak a kedvence, nem véletlenül. Valóban nagyon jópofa, igazán sok frappáns poénnal.

2016.08.24 Emma109

Közhelyekkel teletűzdelt ostoba történet, semmi említésre méltó nincs benne.

2016.12.15 Maxima

Nem mindennapi története van a filmnek. Magával ragadó, romantikus, érdekes témájú film, aminek jó a humora és érzelmileg is rávilágít reális dolgokra.