Csak szexre kellesz (2011)

No Strings Attached

stewie_griffin_2005   2021. 08. 10.

Átlagos romantikus vígjáték, amiben a “poénok” nagy része a szerelemről/szexről szól (szerintem nem sok jó poént lehet kreálni ezekből). Natalie Portman miatt nézhető film, aki szép itt is (miatta néztem meg), bár sajnos nem a jobb alakításai közé tartozik az itteni karaktere. 6/10

dailyfilmsan   2018. 10. 15.

Egy átlagos romantikus vígjáték. Sajnos semmi kiemelkedőt nem nyújtott amiért nagyra tarthatnám. Adott egy srác meg egy lány érzelmi kavalkád távolságtartás de végül győz a szerelem. Kliségyár az én véleményem szerint. Tökre kikövetkeztethető minden és a poénok sem valami nagy számok.

Ms. Akárki   2019. 07. 29.

Szokásos, semmi extra alap film. Romantikus filmként, ha nem vesszük komolyan egész jó, de túlságosan elnyújtották a történetet. Aranyos a srác és Natalie Portman kiváló volt. Hétvégi kellemes kikapcsolódás, ha valaki szereti a klisés romantikus filmeket.

authorgirlll   2017. 12. 30.

Elég lapos film, olyan mint a Barátság extrákkal másolata. A csaj egyáltalán nem volt szimpi számomra. Túl nyálas és túl szimpla. Semmi új nincs benne tipikus tömegfilm.

VK   2017. 06. 19.

Sablonos amerikai vígjátéknak mondanám. Van egy-két jó poén benne, de összességében egyszer nézhető kategória nálam. A színészek sablonosak, nem adott újat.

Norcsi59   2015. 02. 18.

Szokásos amerikai egyveleg, túl sokat nem nyújt. Egyszer nézhető, elvan rajta az ember.

dóri   2015. 04. 22.

A Barátság extrákkal jobb és szórakoztatóbb is. Vannak benne vicces jelenetek, de valahogy mégsem az igazi. Natalie Portman remek a filmben és miatta érdemes időt szánni a filmre.

A film eredeti címe 'Fuck Buddies' lett volna, de a készítők biztosak voltak benne, hogy ezt a korhatár bizottság nem hagyná jóvá. Ezért változtattak eredeti elképzeléseiken, azonban csakhamar kiderült, hogy az általuk kiválasztott Barátság extrákkal (2011) címet már egy másik produkció foglalta le. Ezért még a tesztesítések idején sem rendelkezett a film hivatalos címmel.

Natalie Portman eredetileg csak a film produceri teendőit látta volna el, végül azonban sikerült őt meggyőzni, hogy vállalja el az egyik főszerepet is.

Eli és Wallace Conjure márkájú konyakot isznak, mely Ludacris saját márkája.

A dal, melyet Adam apja ad elő fiat születésnapján valójában az őt játszó színész, Kevin Kline szerzeménye.

Ez volt Ivan Reitman első korhatáros filmje az 1981-es Bombázók a seregnek óta.