Csak szexre kellesz

No Strings Attached

2021.08.10 stewie_griffin_2005

Átlagos romantikus vígjáték, amiben a “poénok” nagy része a szerelemről/szexről szól (szerintem nem sok jó poént lehet kreálni ezekből). Natalie Portman miatt nézhető film, aki szép itt is (miatta néztem meg), bár sajnos nem a jobb alakításai közé tartozik az itteni karaktere. 6/10

2018.10.15 dailyfilmsan

Egy átlagos romantikus vígjáték. Sajnos semmi kiemelkedőt nem nyújtott amiért nagyra tarthatnám. Adott egy srác meg egy lány érzelmi kavalkád távolságtartás de végül győz a szerelem. Kliségyár az én véleményem szerint. Tökre kikövetkeztethető minden és a poénok sem valami nagy számok.

2019.07.29 Ms. Akárki

Szokásos, semmi extra alap film. Romantikus filmként, ha nem vesszük komolyan egész jó, de túlságosan elnyújtották a történetet. Aranyos a srác és Natalie Portman kiváló volt. Hétvégi kellemes kikapcsolódás, ha valaki szereti a klisés romantikus filmeket.

2017.12.30 authorgirlll

Elég lapos film, olyan mint a Barátság extrákkal másolata. A csaj egyáltalán nem volt szimpi számomra. Túl nyálas és túl szimpla. Semmi új nincs benne tipikus tömegfilm.

2017.06.19 VK

Sablonos amerikai vígjátéknak mondanám. Van egy-két jó poén benne, de összességében egyszer nézhető kategória nálam. A színészek sablonosak, nem adott újat.

2015.02.18 Norcsi59

Szokásos amerikai egyveleg, túl sokat nem nyújt. Egyszer nézhető, elvan rajta az ember.

2015.04.22 dóri

A Barátság extrákkal jobb és szórakoztatóbb is. Vannak benne vicces jelenetek, de valahogy mégsem az igazi. Natalie Portman remek a filmben és miatta érdemes időt szánni a filmre.

2015.05.12 Balu

Tizenéveseknek első randira ajánlom :) Nézhető és egyben felejthető!Jó esetben volt benne 2 poén amin nevettem,sajnos elég gyengére sikerült.A két főszereplő azért értékelhető a fimből.

2015.11.02 Vivi02

Igen. igen Ashtonos film :) jól áll neki ez a szerep is, leginkább a vígjátékok. Fura, hogy barátságból lehet szerelem is, Szeretem megnézni a filmet, de nem a kedvenc.

2015.11.05 Katalin21

Ahíres jóképű Ashton jót alakít benne. Amilyen viccesen indul a film, olyan komoly is lett a végére, Fura dolgok ezek a pár kapcsolatok. Pihenés alkalmából még igen jó kiss film.

2017.07.16 kadvan95

Érdekes, vicces, romantikus komédia. Kicsit túlzásokba esik, kicsit kifiguráz, kicsit csöpög, de tetszett. Egyszer mindenképpen megéri megnézni.

2015.12.10 Bius

Nekem ebben a filmben semmi más nem tetszett csak Ashton :) Rendesen idegesített,hogy Natalie az egész filmben csak kérette magát,játszotta a fejét,hogy ő nem akar szerelmes lenni közbe meg belezugott Adambe.

2018.11.20 darkangel1231

Jó kis film, egész egyszerű és felvidít az átlagos napokon. A történet nem túl extra, egy kicsit klisés. Van egy srác és egy lány, akik néhány évente találkoznak különböző alkalmak miatt. Az egyik ilyennél egy érdekes szituációból adódóan lefekszenek... Több

2015.02.19 Rózsa

Vígjáték kicsit jobb is lehetne! Emma és Adam aranyosak a filmben! Jobbra gondoltam de azért nézhető film!