Átejtve

Overboard

2023.08.22 JRD

Vasmacska kölykei... újratöltve

Ám hiába cserélték fel a két fő karakter nemét, ez a film akkor is csak átlagos. Mégsem állíthatom azt, hogy nem volt jó megnézni. Hiszen Farris és Derbez aranyos komédiások. Számtalan közepes szórakoztató film van már a hátuk mögött. Amolyan gondolkodásmentes, humoros, szórakoztató film... nem több. Ha ki van a tököd egy fárasztó hét után, nézd meg, kikapcsol. Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2018.12.03 mamiéstöti2

Egy jó kis esti kikapcsoló film

Számomra egy igazi romantikus vígjáték volt sok humorral fűszerezve. ANNA FARIS és Eugenio Derbez jól alakítják a szerepeket. Ebben a filmben megint kiderül, hogy nem minden a pénz, mert lehet valaki gazdag és boldogtalan illetve fordítva is.

2019.08.02 indingo

Rosszabbra számítottam, mert valljuk be, elég gagyi a történet, de egy önfeledt délutáni kikapcsolódásnak megteszi, de azt ne felejtsük el, hogy a valóságtó oly távol áll a történet!

2018.10.11 Berto49

Szegény meghalt feleségem emlékére kínlódtam végig, mert az ő egyik kedvenc filmje volt a „Vasmacska kölykei”. Nekem az eredeti film sem nagyon tetszett, de ez kritikán aluli. Annyira gagyi, a szereplők annyira hülyére veszik a figurákat, megközelítv... Több

2019.01.01 MP170506

Nekem tetszett, remek kis kikapcsolódást tud nyújtani, bár nem hiszem, hogy többször nézős. Van benne humor, romantika és happy end... A színészek is jól hozzák a karakterüket.

2019.07.23 Ms. Akárki

Kellemes meglepetés volt ez a film, mert azt hittem, hogy ez is csak egy koppintás, de nagyot tévedtem. Bár tény, hogy az alapsztori adott, hogy a gazdag-szegény felállás felcserélődik amnézia miatt, de sokat hozzátettek még a történethez. Anna Farist imádtam a filmbeni és nagyon sokat nevetett rajta a család. Érdemes megnézni.

2018.05.31 alexxx

Nem, hogy az eredetihez képest, de ez a film önmagában is jó nagy csalódás. Vígjátéknak kéne lennie, de egy percig nem tudott szórakoztatni. Olcsó, híg, semmitmondó tucatfilm, nem éri meg a mozijegy árát. Én szóltam!

2020.09.06 Bazzzsi

Én jót mulattam a filmen, szerintem humoros volt a története, bár a végére számtani lehetett, de attól még egy jó kis film.

2019.09.19 TomÁcs

Picit gyermeteg a története, a karakterek is már elcsépeltek, más filmekből lopott tulajdonságokkal. Nem túl egyedi film .

2018.07.30 Norbi

Lehetett néha rajta nevetni,de azért nem lehet egy jó vígjátéknak nevezni. A karakterek felszínesek, és érdemtelenek voltak , nem tudták kellőképpen felhívni magukra a figyelmem, így kicsit uncsi is volt.

2018.10.07 MMcFly2015

Totál felesleges feldolgozás volt. A gyerekkorom nagy romantikus vígjátéka; a Vasmacska kölykei olyan szinten megmaradt az emlékezetembe, hogy - noha 20 éve biztos nem láttam - szinte minden momentumára emlékszem. Így ez a film inkább volt egy gyenge... Több

2018.11.04 Alexa

Aki egy konnyed hetvegi mozit keres, annak batran ajanlom. Kikapcsol, es lekot, de semmi mely nyomot ne varj tole:)

2018.10.23 SzFa

Nekem nagyon tetszett a film. Vannak benne klisék, de hát ez egy amerikai vígjáték nem kell sokat várni tőle. Felül is múlta amit vártam, szórakoztató és a vége fele még meg is siratott. jó színészi játék, remek történet.

2023.08.19 Filmbarát73

Macsós, lamúros vígjáték amnéziával fűszerezve! :)) Szórakoztató!:)