Közösség

Vélemény:

 

74 Átejtve

(2018)

Átejtve

 
Berto49   2018.10.11 01:31
0

Szegény meghalt feleségem emlékére kínlódtam végig, mert az ő egyik kedvenc filmje volt a „Vasmacska kölykei”. Nekem az eredeti film sem nagyon tetszett, de ez kritikán aluli. Annyira gagyi, a szereplők annyira hülyére veszik a figurákat, megközelítve a nézhetetlenséget, bár vannak olyan nézők akiknek az ilyen jellegű filmek tetszenek nagyon. A szereposztást teljes mértékben elhibázottnak tartom, mert Anna Faris egy rosszul sikerült klónja Goldie Hawnnak. Néhány filmben láttam szerepelni, de azokat röpke órák alatt – szerencsére – kitöröltem az emlékezetből. A Mexikóban és egész Latin-Amerikában "imádott" Eugenio Derbezt pedig idézve egy hozzászólást: „el tudja képzelni az ember … alkesz kubikosként, mint gazdag szívtipróként”. Ennek ellenére őt tartják a világ egyik legbefolyásosabb latin férfijának. Én azért hozzátenném, hogy Banderas, vagy Bardem sem akárki. Igaz, tehetség dolgában nem egy kategória! A film elkészítése pedig megcsúfolása az eredetinek, a feleslegesen leforgatott mozik iskolapéldája.