A tenger szívében (2015)

In the Heart of the Sea

A tenger szívében

hsanya182   2016. 04. 08.

Valamiért élveztem, lehet rég néztem már ilyen jellegű filmet, régen a Moby Dick sem fogott meg, véleményem szerint ez viszont elég jó "átirat" lett, van benne spiritusz, ami át is jött, remek a történet és a megvalósítás! :) ajánlom.

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

Nagyon tetszett ez a film, csak kínomba ültem be rá, de iszonyat jó volt. Megnézném újra, a mesélő teljesen magával ragadja a nézőt. Csodaszép látvány, nagyon jó hanghatások, igazi modern kori mozi.

indingo   2017. 04. 14.

Moby Dick film új köntösben, szépfiúkkal. Sok újdonságot történetben nem hozott a film, már láttuk párszor. A látvány viszont tetszett, a tengeri jelenetek elképesztőek voltak.

Lonka   2017. 07. 26.

A tenger látványa a robosztus hajók szépek voltak, egy ideig el is szórakoztattak ,de valahogy a történetben nem volt semmi újszerű, mintha már látta volna az ember.

irongozu   2016. 04. 14.

Szerintem messze a legjobb Moby Dickes film. Az első perctől az utolsóig élvezetes, sodró lendületű kalandfilm volt. Felhőtlen kikapcsolódást nyújtott.

Gary Beadle
Elsa Pataky
Paula Weinstein
Will Ward
Tom Holland

A Moby Dick olvasóinak érdemes megnézni, rajongóinak kihagyhatatlan mozi. több»

Azt hozza, amit elvárunk tőle, ügyesen lavírozik a két idősík között, jól adagolja az akciót, miközben kapunk egy kis lelkizést és filózgatást is, a CGI valósághű, a 3D működik. több»

Thor és Abraham Lincoln rivalizálásának végére a Nagy Fehér Bálna tesz pontot a tenger szívében. Az Oscar díjas rendező, Ron Howard elénk tárja a Moby Dick eredettörténetét. több»

Anyagilag veszteséges volt a film, 100 millió dolláros gyártási költségvetéséből 89,7 millió dollárt hozott vissza.

(LionelMessi10 )

A film operatőre Anthony Ded Mantle volt, aki korábban a Gettómilliomosban nyújtott munkájáért Oscar-díjat kapott.

(Artemisia )

A bálna teljes egészében számítógépes animálással készült.

(Artemisia )