Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A tenger szívében

(In the Heart of the Sea)
A tenger szívében

mamiéstöti2  2016. 08. 06.

Nagyon tetszett ez a film, csak kínomba ültem be rá, de iszonyat jó volt. Megnézném újra, a mesélő teljesen magával ragadja a nézőt. Csodaszép látvány, nagyon jó hanghatások, igazi modern kori mozi.

indingo  2017. 04. 14.

Moby Dick film új köntösben, szépfiúkkal. Sok újdonságot történetben nem hozott a film, már láttuk párszor. A látvány viszont tetszett, a tengeri jelenetek elképesztőek voltak.

hsanya182  2016. 04. 08.

Valamiért élveztem, lehet rég néztem már ilyen jellegű filmet, régen a Moby Dick sem fogott meg, véleményem szerint ez viszont elég jó "átirat" lett, van benne spiritusz, ami át is jött, remek a történet és a megvalósítás! :) ajánlom.

Bazzzsi  2017. 11. 03.

Egy egészen látványos kalandfilm. A tenger nagyon jó téma. Maga a története picit egyszerű. Egy szálon futó történetvezetés, fordulatok hiánya. ÉS feszültség sincs benne.

Lonka  2017. 07. 26.

A tenger látványa a robosztus hajók szépek voltak, egy ideig el is szórakoztattak ,de valahogy a történetben nem volt semmi újszerű, mintha már látta volna az ember.

Gary Beadle
Elsa Pataky
Paula Weinstein
Will Ward
Movieaddicts: A tenger szívében
A Moby Dick olvasóinak érdemes megnézni, rajongóinak kihagyhatatlan mozi.
Hetediksor: Halolaj
Azt hozza, amit elvárunk tőle, ügyesen lavírozik a két idősík között, jól adagolja az akciót, miközben kapunk egy kis lelkizést és filózgatást is, a CGI valósághű, a 3D működik.
Filmtrailer: Mikor a bálna visszabök
Thor és Abraham Lincoln rivalizálásának végére a Nagy Fehér Bálna tesz pontot a tenger szívében. Az Oscar díjas rendező, Ron Howard elénk tárja a Moby Dick eredettörténetét.