Apádra ütök

Meet the Parents

2022.05.21 drg0602

Még mindig elképesztő nagy vígjáték a maga kategóriájában. Robert De Niro és Ben Stiller nagyot alakít. Ez az alkotás mindig megnevettet. Számomra az egyik legjobb vígjáték, amit életemben láttam. Sokszor láttam, de nem tudom megunni! Értékelés: 10/10

2019.04.12 MidoD7

Nekem ez túlzottan kietlen, túl bindzsa volt az egész. Sajnos inkább arról volt itt szó, hogy nem ütötte meg azt a szintet stílusban, ami az én ízlésemnek megfelelt. Másoknak ettől függetlenül még jó lehet.

2021.04.26 stewie_griffin_2005

Már-már klasszikus vígjáték

Robert De Niro itt is jól játszik, Ben Stillerrel sincs semmi gond. Itt még nem vitték túlzásba a beállított jeleneteket.

2018.03.18 hackerjulcsi

Az anyósviccek aranykorában egy apósvicc-gyűjtemény ez a film. Azóta is bizalmi körökben látom az életemet. :D Hatalmas alakítások vannak a filmben és nagyon-nagyon nevettem.

2015.02.01 Bizsu82

Nagyon jó film, jó poénokkal, jó színészekkel. Az ember alig várja, hogy a jóhiszemű Ben végre bepöccenjen és beszóljon az apósnak. :) Igazán szórakoztató, vicces. Jól összegzi az előfordulható, kínos szitukat.

2016.10.24 Curacao86

A két főszereplő már önmagában garancia a szórakozásra. Vagyis az lenne, ha egy átlagos alapsztorit ne rontottak volna el azzal, hogy tovább erőltetik a humor túlzásba vitelével. Egyszerűen erőltetett az egész, hiába kapunk folyamatosan apróbb humor bombákat, nem hatnak (egy idő után).

2019.02.16 szabomarc

Jó vígjáték lett, habára főszereplőt alakító színésztől kiráz sokszor a hideg. Sokat nevettem rajta, aranyos a története, nekem tetszett végig, élveztem az egészet.

2019.06.21 Attila G.

Amikor annak idején moziban láttam ezt a filmet, valószínűleg többé-kevésbé jól szórakoztam rajta; s idővel tévében megnéztem a folytatásait is. Viszont azt kell, hogy mondjam, hogy számomra ez a film - mind a Stiller-De Niro -páros ebben a filmben -... Több

2017.09.18 czigler.nora

Szerintem ez egy remek kikapcsolódást nyújtó vígjáték, vicces jelenetekkel, szerethető karakterekkel. Örültem,hogy lett folytatása, szerintem az is jól sikerült.

2018.07.06 oneminute

Jó kis film az apai túlféltésről. Sztárdömping van benne, de jók a karakterek.

2016.11.29 Ercsi

Klasszikusnak mondható vígjáték, melyet az egész világ ismer és szeret. Emberek millió hivatkoznak rá és idéznek belőle, nem véletlenül. Nekem is az egyik nagy kedvencem, sokszor láttam már.

2017.03.02 Acropolis

Fergeteges vígjáték amin egy percet sem unatkoztam. Nagyon jó a humora, aktív és pörgős, végig leköti a nézőit. Kellemes és szórakoztató. Dőltem a röhögéstől.

2017.01.22 valery

Nagyon tetszett a film. Tele van jó poénnal, humoros jelenettel és váratlan fordulatokkal. Jó a rendezés és mellé a színészek is. Egetrengetö beszólások és párbeszédek,üresjáratok nélkül.

2015.03.29 FarZoo

Igazi jó vígjáték, ahogy azt Bentől és R.De Nirotól vártam. Pörgős, végig szórakoztató és poénos. Aki nem látta még, bátran ajánlom, mert nem fog csalódni!