Apádra ütök

Meet the Parents

2016.05.08 anita9215

Két nagy kedvencem De Niro és Ben Stiller egy eszement jó vígjátékban, ennél jobb nem is kellhet. Nekem ez a film pörgős, eseménydús és szerethető volt. Szinte berántja a nézőt a film világába és végig repíti az egész történeten és szórakoztatja azt. Igazán nagy kedvencem. Imádtam.

2015.08.19 Norcsi59

Igazi poénokkal teli, végig szórakoztató és vicces film. A színészek válogatása is remek, nagyon jól alakítanak, hitelesek. Érdemes megnézni, kategóriájában jobak között van!

2016.10.10 Macskínó

Robert De Niro marha jó filmeket csinált, kb eddig, aztán ma már minden szerepet elvállal, amiben le is égeti magát. Nem vaó az ő imagenak. Na de ez még kitűnő filmje volt, jópofa, vígjáték estére.. Ajánlott!

2015.10.31 katalin19

Amerikai filmek a kedvenceim, nem is csodálkozom. Hiszen a legjobbak. Viszont ez a vígjáték verhetetlen. mind a 3 része. Poénok szakadásig. Amerika kultúra a-z-ig. A színészek is jók, nem is kell jobb! Ütős. Színvonalas.

2015.11.23 Jozzsef

Egyszerűen imádom ezt a filmet az összes részt.A macska,Ben Stiller,Robert szuperek.Olyan jó hogy Ben Stiller mindig pórul jár vagy elront valamit és ez vicces jelenetté válik.

2017.08.28 ocskol

Nagy kedvencem ez a vígjáték, mert nem csak, hogy a sztorija kiváló és marha jó poénok vannak benne, hanem két nagy kedvenc színészem alakítja a főszereplőket. Nem tudom megunni.

2015.10.15 Siriusalias

Jó családias stílusú film, még vicces is de azért vannak benne olyan jelenetek amik már túl mennek egy határon nálam, és inkább zavarnak minthogy nevetni tudjak rajtuk. Ezzel együtt igényes vígjátéknak tartom, úgyhogy jó szórakozást hozzá!

2016.05.11 Kutyus

Fergeteges vígjáték, nagyon sokat nevettünk rajta. Többször is láttam és többszöri nézésre is nagyon szórakoztató. Végig pörgős, humoros! Nagyon jól alakít a színészpáros!

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Nagyon jól összerakott, klasszikus kis vígjáték. Minden perce szórakoztat, nevettet. Az egész család nézheti, jókedvre derítő.

2016.02.26 BlaBlaBla

Nagyon kedves, aranyos és nem utolsó sorban humoros a film. Jópofa a történet és hibátlanok a szereplők. Házasság előtt állóknak bizonyos jelentek még múlattságosabbak.

2016.03.09 Vibozsofi

Az első rész után kicsit gyengébb, de összességében egy magával ragadó, vicces, élményekben gazdag film, ami végig leköti az embert és nem hagy unatkozni.

2015.06.24 Timejja

Már kismilliószor láttam, mégis mindig nagyokat röhögök a poénokon. Egyértelmű, hogy a széria legjobb darabja: Stiller nagyon bamba, de nagyon szerethető, Robert de Niro keménykedős, kicst keresztapás, ők együtt kreálták az utóbbi évek legjobb poénjait, helyzeteit. Alapdarab.

2015.03.28 fazsuzso

Humor humor hátán, végignevettem a filmet. Nagyon jó ez a de Niro-Stiller páros. Felejthetetlen mimikák, ütős poénok.

2015.11.04 Katalin21

Brutál jó sztori, aranyos hogy apuka mennyire félti a lányát és mennyi mindent kitalál hogy biztonságban legyen, igen vicces módon. A szereplők pont így jók együtt.