Apádra ütök

Meet the Parents

2017.06.28 Zsuzsy

Kedvenc színészeim szerepelnek a filmben. Többszöri nézésre is szórakoztatott. Nagyon jó a humora és egy igazán pörgős, aktív vígjáték. Robert De Niro profin alakít benne.

2017.01.23 Enjoy

Mostani vígjátékok körében az átlagosnál jobbnak mondanám ezt a filmet. Robert De Niro ismét hozza a formáját, humoros és meggyőző, magával ragadó a szereplése

2016.05.17 Edeske

Robert De Niro ebben a filmben is fergetegesen alakít, nagyon egyedi és humoros a stílusa, ironiája egyedülálló. Ben Stiller is hozza a formáját, profi!

2019.01.13 tooker

Tele van nagyon ütős beszólásokkal, jelenetekkel, Robert DeNiro és Ben Stiller párosa egyszerűen lenyűgöző. Legalább egyszer látni kell. Nagyon jók a csattanók is a végén.

2015.06.03 sonyxxx

Az egyik legjobb vígjáték amit láttam, szeretem Ben Stiller, még hogyha sokszor tényleg tud idegesítő lenni, de szerintem ez egy nagyon szórakoztató film, amiben abszolút jól kijönnek az ő pozitívumai. Ez egy jó és nagyon szórakoztató film,

2017.07.04 gerda

A kedvenc vígjátékaim között ott van ez a film is. Milliószor láttam már de mindig élvezhető. Néhol már sajnálni lehet a főszereplőt sorozatos ügyetlensége miatt.

2015.06.29 Buborék

Nagyon nagyon tetszett, jó film. Szerintem minden kiváló, jó a történet, kiváló a rendezés! A humora is jól el van találva. A színészek közül szerintem Rober De Niro nagyon jót alakított, de Ben Stiller-nek nem egy maradandó alakítása ez. Ettől függetlenül csak ajánlani tudom!

2015.03.31 Henczi

Kiváló színészek, kiváló poénok. Valóban élvezetes, szórakoztató, vicces film. Robert De Nironak nagyon jól áll a cseszegetős, flegma, kemény apa szerep, Ben Stillert pedig már megszoktuk az elesett, vicces karakter szerepében. Érdemes megnézni.

2016.10.24 Manson

Szórakoztató, jó humorú vígjáték. Ben Stiller nagyon jól alakít benne, fekszik neki a szerep és De Niro is hozza a formáját. Végig poénokkal teli film, ami teljesen leköti a nézőt.

2017.11.14 baalint

Ezt a filmet csak ajánlani lehet. Aki szereti a jó vígjátékokat annak kötelező darab :) 2. , 3. Rész is nagyon jó, de az első rész az igazi klasszikus :)

2017.02.18 tilino

Nagyon tetszett a film. Tele van jó poénnal, humoros jelenettel és váratlan fordulatokkal. Érdemes megnézni akár többször is. Jó a rendezés és mellé a színészek is.

2017.01.08 holnaputan

A de Niro Stiller páros nagyon jó együtt. Jó a film humora nem azzal a gusztustalan stílussal dolgozik, örülök hogy több folytatása is lett.

2016.12.12 Maxima

Az egyik legjobb film a Ben Stiller - Owen Wilson párostól. Nagyon jó a humora, és gördülékeny, pörgős film, igazi aktív vígjáték. Robert De Niro is hozza a formáját.

2016.09.06 Nnoorraa

Ben Stillertől kb ezt vártam. Hozza a formáját, humoros és magával ragadó. Végig nagyon szórakoztató, vicces film, ami akár többször is nézhető! Nekem bejött, nem csalódtam!