Coming out

Coming Out

2015.05.28 titra

Kicsit jobb mint átlagos, sok pozitívum van benne, jól hozzák az elfogadás kérdéskört. A rendezés is tetszett, inkább a mozgalmas jelenetek voltak jók. A befejezés viszont tényleg érthetetlen és értelmezhetetlen, mármint az, hogy most akkor mit is ak... Több

2015.05.18 inemeth

A Poligamynál sokkal jobban sikerült film, de még mindig messze áll a tökéletestől. Hitelesség nélkül mutatja be a melegek ez, de lehet hogy nem is ez volt a célja.

2017.05.15 VK

Vicces, szórakoztató film, és kedvelem a színészeket akik szerepelnek benne. Jó a humora, ötletes a sztorija és végig pörgős a film. Többször is nézhető.

2015.03.24 szafffy

Könnyed, laza vígjáték, nem eget rengető, de mégis szerethető film. Egyszer érdemes megnézni, persze a megfelelő elvárásokkal.

2015.06.29 macikutya

Nekem tetszett ez a film. Az ötlet nem rossz, a színészek nagyon jók. Amiért igazán kár, hogy a film kb. azt sugallja , hogy minden meleg rózsaszínben jár testhez simuló trikóban , affektálva beszél, és annyira nőies, hogy az már idegesítő.

2015.06.01 *tünde

Vicces poénok. Nagy kedvenc lett. Érdemes megnézni!

2015.06.30 bigi

Teljesen rendben volt a film. Hozta, amit ígért. Laza, könnyű, szórakoztató. Egy teljesen vállalható, viszonylag jól megírt magyar romantikus komédia, jó szereplőkkel, bár az obligát színészválasztáson lehetne rágódni, de mindenki megbirkózik a felad... Több

2015.03.25 kocoska20

Nagyon bírtam a filmben a meleg srácot, aranyos ez a két színész együtt. Negatívuma hogy sokszor lelassul a sztori, vontatottá válik. Pozitívuma a humor, a vicces jelenetek és a jó szereplőválogatás.

2016.06.25 punktum

Nem egy agyalós története, de egyszer meg lehet nézni. Mucsi óriási benne.

2015.05.29 *bella

Nagyon jó film. Rengeteg poén, a színészek nagyon jól hozzák a karaktereket. Rengeteget tudok rajta röhögni.

2016.04.29 Cordelia Bennett

Habkönnyű vígjáték, amit semmilyen tekintetben nem szabad komolyan venni. Egy estére jó szórakozás.

2015.03.29 Helgus

Ez egy nagyon jó kis szórakoztató alkotás. A poénok a helyükön vannak, és ütnek is. Mindenki nagyszerűen alakít, bár remélem, szegény Karajos Gábor egyszer túllép a Raiffeisen reklámon. Nagyon jó kis élvezetes műsor.

2016.02.04 szabi17

Nem vagyok a magyar filmek híve de ez egy egészen nézhető darab lett. Több jelenet is különösen vicces volt bár a film alaptörténete maga elég kidolgozatlan. Szerencsére ezt valamelyest ellensúlyozza a színészválasztás amely szerintem kifejezetten jól sikerült.

2015.03.04 Lacroix

Témát illetően jó kérdéseket feszeget,de sajnos ezt nem jól tálalja. Így a melegség egy gyógyítható betegségnek tűnik