Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Joey

belavagyok   2020. 09. 21.

Nekem tetszett a sorozat. Nem mondom láttam már jobbat is, de Matt LeBlanc élete szerepe Joe szerintem mindenkinek a Jóbarátok jut eszébe róla.

LionelMessi10   2018. 07. 13.

Kicsit furcsa volt látni Joey karakterét a Jóbarátokban megszokott társaság nélkül, de amint megszokja az ember az új arcokat, egy teljesen korrekt és élvezhető szériát láthat az ember. Nehéz fába vágták a fejszéjüket, hogy a Jóbarátokból kiragadt ka... több»

VvV   2018. 12. 28.

Nekem egy kicsit jobban bejött, mint a Jóbarátok. Matt Leblanc jól hozza a karaktert és a mellékszereplők is elég karakteresek ahhoz, hogy egy jó sorozatot kapjunk.

Bazzzsi   2017. 11. 02.

A Jóbarátok kistestvére, amiben szintén nem történik semmi. Ezek mindig otthon vannak, nem dolgoznak csak fecsegnek. Matt LeBlanc kihozta a maximumot belőle.

MMcFly2015   2016. 08. 04.

Ez a sorozat csak azt bizonyítja, hogy Joey karaktere kevés egy önálló szériához. A Jóbarátok nagy kedvenc, ott a hat szereplőből egyként szuperált, de itt már elvérzik. És nincs egy szerethető mellékszereplő, aki jó irányba terelné. Az elmúlt 10 évb... több»

Kicc   2016. 02. 27.

Nem nagy durranás, de stresszes nap végén levezetőnek, kikapcsolódásnak elmegy. A Jóbarátoknál klasszisokkal jobb (bár ez nem nagy elismerés, a Jóbarátok elég rosszul sikerült sorozat).

notimoni   2016. 11. 05.

Nyilván nem egy Jóbarátok kategória, de laza, nézhető, számomra sokszor vicces kis sorozat. Én a többi kommentelővel ellentétben végig néztem, és bár nem tudom azt mondani rá, hogy a világ legjobb sorozata, de arra jó, hogy kikapcsolódjon az ember!