Carrie naplója

The Carrie Diaries

2021.02.03 Ildikó Bacskai

Szerintem felháborító ezt a sorozatot a "Szex és New York" sikerhullámára próbálni felültetni... Egyáltalán nem jön át, engem az agyvérzés kerülgetett emiatt az erőltetett szál miatt, de ha ettől eltekint az ember, akkor egy vicces kis ifjúsági soroz... Több

2017.04.18 indingo

Egy kedvelhető, fiataloknak szóló sorozat volt. A Szex és New York érzés nem igazán jött át, a sorozat alapjául szolgáló könyv sem azért született szerintem meg mert mondani valója volt az írónőnek...

2017.08.23 Deku

Az alapsorozat sem nagyon tetszett viszont ez ha lehet még bugyutább és unalmasabb mint amaz. Nekem ebben nem volt semmi eredeti csak egyszerű másolása amannak.

2018.04.11 Szilonka

Nem volt olyan rossz kis sorozat, egyértelműen a fiatal közönséget célozta meg. Talán két évad készült belőle. Úgy rémlik a nyolcvanas évekbe játszódik, a ruhákat elég jól eltalálták.

2017.11.02 Bazzzsi

Néha előjött a tinidráma a sorozatban, de szerencsére ritkábban. Sok szimpi dolog volt benne, kezdve a stílussal, a mondanivalóval és a remek zenékkel.

2018.04.15 TomÁcs

Kedveltem a sorozatot, Carrie fejlődött a részek során. Eléggé önálló lett a végére dolgozott, elköltözött otthonról, voltak tervei. Volt egy íve a történetnek.

2018.11.03 VvV

Túl nagy sikert nem aratott a sorozat. Olyan semmilyen lett. A karakterek unalmasak és a story is gyengécske.

2016.02.21 Lonka

Én is Szex és New York rajongóként kezdtem nézni. Humoros, fiatalos sorozat volt, retro köntösben. Nagyon jó kis zenék voltak benne. Olvastam az eredeti könyvet, ott két leánytestvére volt itt csak egy. Nem értem az ilyen jellegű változtatásokat.

2017.12.10 Greeta

Sajnáltam, hogy 2 évad után megbukott a sorozat, mert még néztem volna. Kedvelhetőek voltak a karakterek, bár sok helyen eltért az alapjául szolgál könyvtől.

2019.01.20 Timcsi

Sok minden nem történt a sorozatban és a karakterek sem fejlődtek kellően.

2019.04.21 petraszab

Sok köze nincs a Szex és New Yorkhoz. Teljesen más korosztálynak szól. A története nem valami pörgős, helyenként kicsit unalmas.

2017.09.20 SzFa

Nekem tetszett a sorozat, kár hogy nem egy pár évvel hamarabb fedeztem fel. Aranyos, romantikus, a tini élet kis és nagyobb problémái vannak benne. A Sex és New York-hoz nem igazán hasonlít, talán abban hogy sokat foglalkoznak a sexszel. Carrie szemé... Több

2020.09.21 belavagyok

Nem lett annyira nagy sikere, mint az anyasorozatnak, de ez várható volt. AnnaSophia Robb jól hozta a karaktert, de valahogy túl egyszerű volt a story és kevés a karakter hogy egy igazán jó és maradandót alkossanak a készítők.

2016.02.28 H.a.n.n.a

Kellemes fiataloknak szóló sorozat volt. Az eredeti Szex és New Yorban egyszer Carrie elmondta, hogy az apja gyerekkorában elhagyta őket itt pedig az apjával él Erre kicsit figyelhettek volna.