ZeroHero   2019. 09. 25.

Nagyon sokat ado sorozat, meg akkor is, ha tolunk europai emberektol messze all mindaz, amirol szol. Ellenben kozel all hozzank a rengeteg mellekszal, ami a csaladrol, a gyereknevelesrol, gyarlosagainkrol es a mindennapi eletunk nehezsegeirol szol. A sorozat fohose igazi peldamutato apatipus, sokat tanulhatunk tole. - Kar h a masodik evad vegen volt a forgatokonyviroi sztrajk es igy kurtafurcsa lett ott a sztori, de aztan szepen kiegyenesedik a vegere minden...-

ironmind844@gmail.com   2016. 09. 12.

Nagyon szeretem ezt a sorozatot! A való életről szól, családi problémákkal küzdő tinédzserek, akiknek nem könnyű az életük. Őszintén elsőre amikor bele néztem az első részbe, azt mondtam, hagyjuk ez csak fociról szól. Később újra belekezdtem a nézésébe, igen a fociról szólt akkor is ,de egy egészen más oldaláról. Embereket hoz össze, nevel, életeket változtat meg. Ajánlani tudom mindenkinek, de főleg akik motivációt és erőt gyűjtenek a minden napokhoz. Azoknak is ajánlom, akik nem értik mi értelme egy labda után futkorászni.

Connie Britton

Kiknek ajánlom? Hát, mindenkinek. Esküszöm, próbáltam valamiféle kategóriákat kitalálni, de ez pont az a sorozat, amit mindenkinek érdemes bepróbálnia. Baromi erős hangulatú, telepakolva remek karakterekkel és párbeszédekkel, ki ne szeretné az ilyet. Téli darára is teljesen ideális. több»