Nagypályások

2. évad (2016) - 10 epizód
3. évad (2017) - 10 epizód
4. évad (2018) - 9 epizód
5. évad (2019) - 8 epizód

A sorozat középpontjában a sport áll: befutott focistákról, támogatóikról, edzőikről, csapattársaikról, családi és baráti kapcsolataikról fest képet. Hogyan befolyásolja a hivatás a magánszférát? Lehet-e tökéletes összhangot teremteni a hivatásos sportolói élet és a teljesítményt döntően… Több

Premier (HU): 2015.06.22. | HBO Max (2016.12.22.) | Netflix (2023.08.15.)

2020.03.16 iq.csabi

Nagyon ráfüggtem a sorozatra, 3 nap alatt megnéztem az egészet. Nagyon jók a szereplők és a történet is. A végére talán kicsit vesztett a lendületből, de alapjába véve nagyon szórakoztató.

2016.07.26 byebyepuppy

Szerintem egy jó kis sorozat! Amúgy is kedvenc színészeim vannak benne, és most is hozzák a formájukat. Érdemes megnézni legalább a pilotot, akit érdekel a téma annak meg különösen javaslom!

2019.01.07 Hajrakte

Egyelőre egy évad után nem dobtam tőle hátast, Rock amúgy sem a kedvencem, eddig nem igazán vonz a második évad, fizikailag fáj néha mekkora fizetéseket kapnak a játékosok :D

2015.12.08 Durran

Abban bíztam, hogy a sorozat jobban belemélyed a sport világába, de ehelyett ugyanazzal találkoztam, mint a többi sorozatban: a sportolók is emberek és ugyanolyan problémákat igyekeznek megoldani, mint a többi tévészéria képviselői. Úgyhogy a második epizódot követően fel is hagytam a nézésével.

2016.08.18 MattesBarca

Szerintem ez az a sorozat, mely tökéletesen az amerikai közönség számára készült. Csak vegyük például az amerikai focit - ez cseppet sem európai sport; nem is eresztett eddig még mély gyökereket az öreg kontinensen. A sztori sem fogott meg és a főszereplő színészek sem nyújtottak semmi kimagaslót.

Értékelés: 8.3/10
(2018. 05. 23.)
Az amerikai foci nálunk Magyarországon is egyre nagyobb népszerűségnek örvend évek óta. Az NFL meccseit tévé csatornák is közvetítik, a Super Bowl-t pedig a laikusok is örömmel nézik. Jómagam is izgatottan várom a szezonokat, nagyon izgalmas, összetett és fordulatos játéknak tartom, ahol a taktika fontos szerepet játszik. Több filmet (ki ne emlékez... Több