Tuti gimi

One Tree Hill

2021.03.25 danneel.honey

Még csak 1 hónapja nézem, de máris a 4. évadnál tartok. Nagyon nézeti magát, bár ez a részlezárásoknak köszönhető. A színészek is nagyon tehetségesek. Főleg Danneel.

2016.02.18 indingo

Fiatalabb koromban rendszeresen néztem, aztán valahogy össze-vissza kezdték adni. A címválasztás borzalmas, hiszen csak pár évadon keresztül voltak gimnazisták után várta őket a nagybetűs élet.

2017.11.04 Bazzzsi

Evan Peters szerintem sose szerepelt a sorozatban, mint ahogy a szereplő listában szerepel. Tartalmas és érzelmes sorozat, ahol minden részben volt valami.

2018.12.28 VvV

Remek sorozat volt. Igazi fiatalos lendülete volt, valós problémákkal, de nem tolták túl a dolgokat.

2017.07.25 Lonka

Remek zenék voltak sorozatban, a Haylet játszó színésznő maga is énekel. Eléggé érzelmes sorozat, sok családi téma van benne no meg persze az elengedhetetlen szerelem.

2017.12.12 Greeta

Az egyik kedvenc sorozatom volt. Nagyon tetszett, ahogy a nézők előtt felnőttek a srácok. A korábbi ellenségekből igazi barátok lettek, néhol szerelmek szövődtek, persze sok bonyodalom útján.

2019.03.12 Timcsi

Remek kis sorozat. A felnőtté válás küszöbén álló fiatalok és szüleik mindennapjait követhetjük egy kis romantikával, boldog és kevésbé boldog percekkel.

2016.04.04 Annuska

Gimis koromban nagyon szerettem, könnyed kis limonádé volt. Utána valahogy össze-vissza kezdték adni a részeket és ki-ki maradt egy rész ás úgy már nem volt élvezhető illetve az eredeti csapatból is többen kiszálltak már.

2016.04.22 HanGa

Sok évadot láttam belőle, kezdetben még jópofa volt. Fiatalok kisebb nagyobb bajairól, szerelemről, barátságról. De utána egy idő után már nem voltam rá kíváncsi. Sok minden nem történt benne és csak felesleges időtöltésnek tartottam.

2015.05.26 zsanett0820

Vegyes érzéseim vannak a sorozattal kapcsolatban. Amikor elkezdtem nézni, arra számítottam, hogy valami hasonlót fog adni, mint mondjuk a Dawson és a haverok. Talán ilyennek is indult, de igen hamar letért erről az ösvényről. Ahogy teltek az évek, az... Több

2017.01.15 holnaputan

Az első néhány évad az egyik kedvencem volt, után a TV-nek köszönhetően mivel össze-vissza kezdték adni kimaradt egy-két részt és valahogy elveszett varázs.

2016.08.22 Mliklós29

A főszereplők nélkül sajnos már nem olyan a sorozat, mint kezdetben. Az elején a féltestvérek közti harc, majd kialakuló barátság és Dan szemétkedései igazi vérpezsdítést adtak a sorinak.

2017.07.11 hanna

Nagyon jo a sorozat csak az a baj hogy a 7. évadtól már Lucas és Payton nincs benne de amugy tök zsir az egész.