Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Féktelenül

Sabnock Sanatory   2019. 08. 29.

Nem ütött akkorát,mint gondoltam,de nem rossz film.Keanu Reeves azért nagymértékben javít a produkción. Kellemes időtöltés.

Deku   2017. 07. 26.

Színészileg nagyon ott van a szeren ez a film hisz Keanu-t erre teremtették. Látványvilágban is egész kellemeset alkottak, zenei világa is igazán jó lett és ne felejtsük el a történetet. Szerintem zseniális.

Ms. Akárki   2019. 06. 16.

Nagyon jó túszkiszabadítós akciófilm. Izgalmas, akciódús és nagyon pörgősek az események végig. Sandra Bullock és Keanu Reeves között pedig csak úgy izzott a levegő. Tökéletes választások voltak a főszerepekre.

harnas1207   2018. 12. 24.

Régi kedvenc volt, nagyon durva akciófilm, amit gyerekként végig lehetett izgulni. Sandra Bullock ugyan minden film élvezetét lehúzza, főleg a kötelező szerelmi szállal, de attól még felnőtt fejjel is szerethető marad a Féktelenül.

hackerjulcsi   2018. 03. 13.

A bácsi nagyon ijesztő volt. Azért a terrortól való rettegés rendesen benne van a filmben. Annak ellenére, hogy tele van idegesítő klisékkel, egyszer még nézhető.

lucy07   2018. 08. 24.

Ebben a filmben szerettem meg Keanu Reeves-t és Sandra Bullock-ot nagyon jól játszik benne mindkét színész. A sztori jó kis pörgős én nem unatkoztam egy percig se és annak ellenére, hogy már nem mai darab szívesen újranézem ha adják a tvben.

Leoni   2016. 04. 30.

Igazi akciófilm egy kevés romantikával, Keanu Reeves fantasztikus, Sandra Bullock-kal már itt jól összepasszoltak. Nagyon jó film.

Sandra Bullock
Jeff Daniels
Keanu Reeves

A metrószerelvény jeleneteihez valójában egy átalakított belsejű buszt használtak.

(Miska bácsi)

Keanu Reeves és Jeff Daniels S.W.A.T. alakulatosokkal gyakorolt, hogy mozdulataik hitelesek legyenek.

(Miska bácsi)

A hiányzó útszakasz feletti átugrást kétszer vették fel, mert elsőre túl simán ment a landolás. Valójában természetesen az út hiányzó részét digitálisan távolították el.

(Miska bácsi)

Tíz buszt használtak a forgatás során, és mindegyiken volt egy másik kormány is. Az egyiket Bullock használta, a másikat a kaszkadőr sofőr, aki többször a busz tetején vezetett.

(Miska bácsi)

A rágógumis jelenetet, mikor ürügy kellett neki, hogy átüljön, Bullock csak improvizálta.

(Miska bácsi)

1994-ben a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.

Dennis Hopper a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

Keanu Reeves a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

Sandra Bullock a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díját.

Jack Traven szerepét felajánlották Johhny Deppnek is, de visszautasította. Rajta kívül számos hollywood-i sztár is visszautasította (pl. George Clooney, Tom Cruise, Bruce Willis, vagy Tom Hanks), így kapta meg végül Keanu Reeves.

Szórakoztató és látványos akciófilm, kiváló színészi alakításokkal, kötelező darab! több»