Féktelenül

Deku   2017. 07. 26.

Színészileg nagyon ott van a szeren ez a film hisz Keanu-t erre teremtették. Látványvilágban is egész kellemeset alkottak, zenei világa is igazán jó lett és ne felejtsük el a történetet. Szerintem zseniális.

Ms. Akárki   2019. 06. 16.

Nagyon jó túszkiszabadítós akciófilm. Izgalmas, akciódús és nagyon pörgősek az események végig. Sandra Bullock és Keanu Reeves között pedig csak úgy izzott a levegő. Tökéletes választások voltak a főszerepekre.

harnas1207   2018. 12. 24.

Régi kedvenc volt, nagyon durva akciófilm, amit gyerekként végig lehetett izgulni. Sandra Bullock ugyan minden film élvezetét lehúzza, főleg a kötelező szerelmi szállal, de attól még felnőtt fejjel is szerethető marad a Féktelenül.

sabnock666   2019. 08. 29.

Nem ütött akkorát,mint gondoltam,de nem rossz film.Keanu Reeves azért nagymértékben javít a produkción. Kellemes időtöltés.

hackerjulcsi   2018. 03. 13.

A bácsi nagyon ijesztő volt. Azért a terrortól való rettegés rendesen benne van a filmben. Annak ellenére, hogy tele van idegesítő klisékkel, egyszer még nézhető.

Jeff Daniels
Keanu Reeves

Szórakoztató és látványos akciófilm, kiváló színészi alakításokkal, kötelező darab! több»

A metrószerelvény jeleneteihez valójában egy átalakított belsejű buszt használtak.

(Miska bácsi)

Keanu Reeves és Jeff Daniels S.W.A.T. alakulatosokkal gyakorolt, hogy mozdulataik hitelesek legyenek.

(Miska bácsi)

A hiányzó útszakasz feletti átugrást kétszer vették fel, mert elsőre túl simán ment a landolás. Valójában természetesen az út hiányzó részét digitálisan távolították el.