Féktelenül

Speed

Sandra Bullock
Jeff Daniels
Keanu Reeves

Howard Payne, a pszichopata exzsaru felrobbantja egy toronyház liftjét. A bombaszakértő, Jack Traven nagy nehézségek árán kimenti a liftben rekedt embereket, azonban Payne újabb ördögi tervet eszel ki. Egy száguldó buszra helyez bombát, amely akkor robban, ha a busz 50 mérföld per órás sebesség… Több

Rendező: Jan de Bont
Író: Graham Yost
Premier (HU): 1994.08.18. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.02.24 Schumy1

90-es évek akciófilmje, ez látszik rajta. Anno nagyon szerettem, most talán megmosolyognám, ezt nem tudom. Már akkor is voltak benne olyan jelenetek amit „hagyjunk már”, de ettől függetlenül szórakoztató, szerethető. Sandra szinkronja sokszor ripacsos volt, de hát nem nagyon szabad szinkronnal filmet nézni ugyebár.

Nem ütött akkorát,mint gondoltam,de nem rossz film.Keanu Reeves azért nagymértékben javít a produkción. Kellemes időtöltés.

2017.07.26 Deku

Színészileg nagyon ott van a szeren ez a film hisz Keanu-t erre teremtették. Látványvilágban is egész kellemeset alkottak, zenei világa is igazán jó lett és ne felejtsük el a történetet. Szerintem zseniális.

2022.08.18 Erik Csok

Szerintem a 90-es évek legjobb akciófilmje. Nagyon pörgős, és nagyon jó jelenetek vannak benne. Keanu Reeves és Sandra Bullock is nagyon jól alakított, és összeillett a párosuk. A sztori is jól ki lett találva, úgyhogy én csak ajánlani tudom. Nekem n... Több

2019.06.16 Ms. Akárki

Nagyon jó túszkiszabadítós akciófilm. Izgalmas, akciódús és nagyon pörgősek az események végig. Sandra Bullock és Keanu Reeves között pedig csak úgy izzott a levegő. Tökéletes választások voltak a főszerepekre.

A metrószerelvény jeleneteihez valójában egy átalakított belsejű buszt használtak.Szerző: Miska bácsi

Keanu Reeves és Jeff Daniels S.W.A.T. alakulatosokkal gyakorolt, hogy mozdulataik hitelesek legyenek.Szerző: Miska bácsi

A hiányzó útszakasz feletti átugrást kétszer vették fel, mert elsőre túl simán ment a landolás. Valójában természetesen az út hiányzó részét digitálisan távolították el.Szerző: Miska bácsi

Tíz buszt használtak a forgatás során, és mindegyiken volt egy másik kormány is. Az egyiket Bullock használta, a másikat a kaszkadőr sofőr, aki többször a busz tetején vezetett.Szerző: Miska bácsi

(2015. 06. 11.)
Szórakoztató és látványos akciófilm, kiváló színészi alakításokkal, kötelező darab! Több