necum   2016. 04. 05.

A szokásos tucatfilm Steven Seagalltól, de azt kell, hogy mondjam ebben még önmagát is sikerült alulmúlnia. Nem mondom, a Niko talán egész jó volt tőle annak idején, de sajnos azóta nem igazán tudott nagyot robbantani. A mind ugyanarra a koncepcióra épülő filmjei szerintem már évtizedekkel ezelőtt kikoptak.

scroll35   2015. 03. 13.

Semmi dumálás csak akció akció hátán. Bírom az ilyet, mert engem teljesen ki tud kapcsolni. Nincs túlbonyolítva a történet, egyenesen halad valami felé, amit talán ki is lehet számítani, de ettől függetlenül szerintem parádés film.

Basil Wallace
Steven Seagal

Steven Seagal írta és énekelte el a John Crow című dalt -fel. Ez volt az első alkalom, hogy Segal énekelt.