Féktelenül

Speed

2024.02.24 Schumy1

90-es évek akciófilmje, ez látszik rajta. Anno nagyon szerettem, most talán megmosolyognám, ezt nem tudom. Már akkor is voltak benne olyan jelenetek amit „hagyjunk már”, de ettől függetlenül szórakoztató, szerethető. Sandra szinkronja sokszor ripacsos volt, de hát nem nagyon szabad szinkronnal filmet nézni ugyebár.

Nem ütött akkorát,mint gondoltam,de nem rossz film.Keanu Reeves azért nagymértékben javít a produkción. Kellemes időtöltés.

2017.07.26 Deku

Színészileg nagyon ott van a szeren ez a film hisz Keanu-t erre teremtették. Látványvilágban is egész kellemeset alkottak, zenei világa is igazán jó lett és ne felejtsük el a történetet. Szerintem zseniális.

2022.08.18 Erik Csok

Szerintem a 90-es évek legjobb akciófilmje. Nagyon pörgős, és nagyon jó jelenetek vannak benne. Keanu Reeves és Sandra Bullock is nagyon jól alakított, és összeillett a párosuk. A sztori is jól ki lett találva, úgyhogy én csak ajánlani tudom. Nekem n... Több

2019.06.16 Ms. Akárki

Nagyon jó túszkiszabadítós akciófilm. Izgalmas, akciódús és nagyon pörgősek az események végig. Sandra Bullock és Keanu Reeves között pedig csak úgy izzott a levegő. Tökéletes választások voltak a főszerepekre.

2018.12.24 harnas1207

Régi kedvenc volt, nagyon durva akciófilm, amit gyerekként végig lehetett izgulni. Sandra Bullock ugyan minden film élvezetét lehúzza, főleg a kötelező szerelmi szállal, de attól még felnőtt fejjel is szerethető marad a Féktelenül.

2018.03.13 hackerjulcsi

A bácsi nagyon ijesztő volt. Azért a terrortól való rettegés rendesen benne van a filmben. Annak ellenére, hogy tele van idegesítő klisékkel, egyszer még nézhető.

2018.08.24 Eniq

Ebben a filmben szerettem meg Keanu Reeves-t és Sandra Bullock-ot nagyon jól játszik benne mindkét színész. A sztori jó kis pörgős én nem unatkoztam egy percig se és annak ellenére, hogy már nem mai darab szívesen újranézem ha adják a tvben.

2019.02.01 superzero

Örök klasszikus. Iskola példája annak, hogy hogyan lehet(kell) fenn tartani a feszültséget egy akció filmben. Mindig újabb és újabb kihívásokat kell megoldania a főszereplőknek, ha sikerül leküzdeni egy problémát, akkor rögtön ott egy újabb, még nehe... Több

2016.04.30 Leoni

Igazi akciófilm egy kevés romantikával, Keanu Reeves fantasztikus, Sandra Bullock-kal már itt jól összepasszoltak. Nagyon jó film.

2015.06.16 superxaba

Hát mit várhat el valaki egy amerikai mozitól mint egy emberekkel teli, kilencvennel száguldó buszt amelyiken bomba van, meg egy őrült robbantgatót akinél a detonátor?! Tökéletes akciófilm!

2017.11.09 edessszilvia

Nem a legújabb film, az kétségtelen, mégis felveszi a versenyt szinte minden szempontból mai társaival. Sandra Bullock, Keanu Reeves és Jeff Daniels triója nagyot alakít.

2015.04.27 mimi

ez egy olyan film műfajában, melyet kár lenne kihagyni, igazi pörgős adrenalinbomba számtalan felejthetetlen akcióval. Nem is maradt el a siker, készült is neki folytatás, mely nagyon gagyira sikeredett, azt megéri kerülni.

2017.02.26 Hercegno

De jó is volt ez a film, nagyon imádtam. Pedig én az a típusú ember vagyok, aki nem tajong az akció filmekért, de ez... ez valami zseniális volt. Ez a darab nagyon magasra tette a lécet a minőségi akciófilmek terén.