mamiéstöti2   2017. 09. 21.

A története egy kicsit eltér a megszokottól, de néha ilyen is kell. Már itt is látni lehetett azt a családiasságot, amit az ember nem tud pénzért az asztalra tenni, ezt érezni kell.

Deku   2017. 07. 26.

Itt a film már eléggé eltér a megszokottól ami az első pár részben volt de ez nem probléma. A film rendben volt minden téren, fantasztikus volt a zenei része és a karakterek kidolgozása is.

HETEDIK   2018. 11. 19.

Ebben a részben még a sztori sem annyira gáz, kivéve persze hogy Diesel átmegy Supermanbe és a végén az a kifutó hosszabb mint a kínai fal. A versenyautós és tankos részek viszont kegyetlenül jók.

VFTS   2016. 08. 02.

Az első rész filozófiájától már kicsit messze van, ez már egyértelműen akció film, amiben az autók és az autós üldözések fontosak. Ettől függetlenül az egyik legjobb film a sorozatban.

szabomarc   2019. 01. 06.

Örültem, hogy Dwayne Johnson is bekerült a sorozatba, sokat ad hozzá szerintem, illetve elüt a legtöbb szerepétől ez. Maga a film szórakoztató, leköt, jó volt szerintem.

Eredetileg Luke Evans szerepét játszotta volna Jason Statham, de később átformálták a történetet, hogy a 7. részben legyen inkább Statham a főellenség.

A lehetséges új szereplők közt Will Smith neve is felmerült.

Rihanna-nak is szántak egy szerepet a filmben, de végül nem került be.