Halálos iramban 6.

Fast & Furious 6

2023.05.21 drg0602

Teljesen nézhető része ennek az ikonikus sorozatnak. Jó színészek jó színészi teljesítménnyel. Nagyon látványos, sok-sok akciójelenettel teli csemege. Az nem mondom, hogy mindennap nézni fogom, de egyszer mindenképpen érdemes megnézni. Értékelés: 7/10

2017.09.21 mamiéstöti2

A története egy kicsit eltér a megszokottól, de néha ilyen is kell. Már itt is látni lehetett azt a családiasságot, amit az ember nem tud pénzért az asztalra tenni, ezt érezni kell.

2018.11.19 HE7EDIK

Ebben a részben még a sztori sem annyira gáz, kivéve persze hogy Diesel átmegy Supermanbe és a végén az a kifutó hosszabb mint a kínai fal. A versenyautós és tankos részek viszont kegyetlenül jók.

2017.07.26 Deku

Itt a film már eléggé eltér a megszokottól ami az első pár részben volt de ez nem probléma. A film rendben volt minden téren, fantasztikus volt a zenei része és a karakterek kidolgozása is.

2015.07.28 kabel

Ez a sorozat egyre lentebb sülyed a válalhatatlan filmek tengerébe. A karakterei és története nevetségesene bárgyú és fájdalmasan tartalommentes. Ezt a rendező a még ennél is céltalanabb és értelmetlenebb akcióval próbálja kompenzálni, természetesen sikertelenül.

2019.06.27 Ms. Akárki

Nagy csalódás volt számomra ez a rész a többihez képest. Nagyon más lett a sztori mint amit megszokhattunk, ami nem feltétlenül lenne rossz, de valahogy rosszul kivitelezték. Vin Diesel karaktere még mindig nagyon jó és egyedül miatta néztem végig e... Több

2018.06.16 Syracuse Nézhetetlen

Nem tudom, meddig tudják még húzni ezt a szériát, ami már az elejétől fogva semmitmondó volt, de ahogy haladunk előre az időben, egyre nézhetetlenebb filmekből áll. Tényleg, még csak azt sem lehet mondani, hogy legalább másfél órára kellemes kikapcsolódást nyújtana...

2016.08.02 VFTS

Az első rész filozófiájától már kicsit messze van, ez már egyértelműen akció film, amiben az autók és az autós üldözések fontosak. Ettől függetlenül az egyik legjobb film a sorozatban.

2019.01.06 szabomarc

Örültem, hogy Dwayne Johnson is bekerült a sorozatba, sokat ad hozzá szerintem, illetve elüt a legtöbb szerepétől ez. Maga a film szórakoztató, leköt, jó volt szerintem.

2017.01.30 Olivér Rózsa

Jó látványos pörgős film. Az utolsó nagy küldetés jól ki volt vitelezve. Jó hogy így kibűvölt a csapat. Nem kell nagyon komolyan venni de amúgy nézhető nálam 4 csillag.

2016.05.11 wooderman

Adrenalin függőknek kötelező az összes része. Akciódús mozifilm, minden része fenomenális, unatkozni rajta lehetetlen, még így ennyi rész után Is.Fantasztikus karakterek, jo szereposztás!

2015.01.28 szd91

Moziban láttam, hihetetlen élmény volt. Kijöttél utána a moziból és még hallottad a fejedben a zenét a motorzúgást és vártad mikor száguld el melletted egy tuningverda. Persze sose :) De a film nagyon király, alig várom a következőt.

2016.12.10 fazekasanett92

Nagyon tetszett a film, látványos és pörgős ,mindenkinek ajánlom aki szereti a drámát és az akciót egy filmben látni. Egy percig sem untam, a hetedik résszel majdnem egy kategória nálam.

2015.04.22 mimi

Mindent összevetve kellemes szájízt hagy maga mögött a film, ráadásul még egy-két teljesen váratlan fordulattal is megörvendezteti a nézőket. Nem egy mély alkotás, de ezt ritkán várhatjuk el ettől a műfajtól.