Halálos iramban 6.

Fast & Furious 6

2017.03.01 Hercegno

Mint akciófilm maximum pontos, mert tényleg nagyon jó, látványos, jól kidolgozott és ami fontos, nem mű! Én remekül szórakoztam rajta, úgyhogy a műfaj kedvelőinek is csak ajánlani tudom.

2015.10.31 katalin19

Dom és Brian az amerikai szereplők kedvenceim közé tartoznak. jó szerepeket kaptak végig. Nagyon ott vannak a sztorik az össze részben. A kocsik sokszor tán jobbak is. ;) A csapat mindig toppon és mindent megoldanak a biztonság érdekében. Kalandos az egész úgy ahogy van.

2015.06.01 *tünde

Az összes részét imádom! Nagyon jó sorozat, megunhatatlan. A 7. rész is nagyon szuper lett!

2015.01.27 Pillcsi

NEM nekem még nem unalmas.Összes részt imádom,a szereplőket szintén és számomra még a mai napig is hihetetlen ami a valóságban történt,szegény Brian :( Nagyon várom a 7. részt is ;)

2017.05.03 jozsagabri

A halálos iramban sorozat részei közül talán ez tetszett a legjobban, nagyon jó a humora, és a jelenetek pörögnek, fordulatos, karakteres, lenyűgöző, klassz film.

2015.11.24 S.Marika

Minden részét nagyon kedvelem ennek a filmnek.A színészek is egytől egyig szuperek. Tyrese és a mókamester karaktere, Dwayne a kemény katona, Paul és Vin együtt a szuper páros klassz. Jordana se idegesítő,legalább a filmvásznon ért az autókhoz. Az ak... Több

2015.08.16 Corazon.Donq

Számomra túl egyszerűcske, túl gyerekes volt az egész. Sajnos inkább arról volt itt szó, hogy nem ütötte meg azt a mércét stílusban, ami az én ízlésemnek megfelelt. Másoknak ettől függetlenül még tetszhet.

2015.01.28 Balu

Az autók,a szereplők,a hang,a motorzúgás mindent visz!Vannak benne jópofa beszólások,mindig érdekes és személyes kedvencem az összes rész!

2015.08.26 csongi888

Maga a történet szerintem nagyon jó, ütős lett, csak néha túlzásba vitték az akció jelenteket, és tele van filmes bakival. Ettől függetlenül ajánlani tudom mindenkinek, eszméletlenül jó!

2015.05.08 Helgus

Alapvetően jó akciófilm lenne , ha ! Az a baj a halálos iramban sorozattal , hogy elfelejtette honnan jött és milyen jellegű filmeknek indult ez pedig nem más mint az autós száguldó mozi utcai versenyzésekkel, nőkkel, balhékkal, de sajnos ezt már röh... Több

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Akciófilm, se több, se kevesebb . Az a baj, hogy már-már túlságosan csak akció, más nem nagyon van benne. A sztori nulla, látványos részek azért akadnak benne.

2017.01.07 des.tiny59

Nem tudta elérni a szintet ami tetszetőssé tette volna. Rengeteg volt benne a hiba ami miatt nem jött be. Ennél a filmnél az volt a nagy gond, hogy a sztori irtózatosan gyengére sikerült. A szereplők egész jól meg lettek formázva de ennél több pozitívumot nem tudok elmondani róla így nem is tetszett sajnos.

2015.11.01 Vivi02

Jó hogy a szereplők nem változnak sokat a film sorozat újabb részei következtén. A kocsik ebben a részben is fullosak. Pörgös, akciódús. Poénosan jók a drámai részek is.

2015.06.01 zoll-e89

Sokaknak lehet már unalmas ez a széria én azonban továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ez egy jól eltalált film. Kevesebb üldözéssel mint az első pár részben de mégis nagyon állat jelenetekkel és sztorikkal van teleszúrva. A színészekről rosszat el nem mondhatok hisz mindenki nagyon jól hozza a formát.