Filmek:
2019
2020
2021

Deku   2017. 07. 25.

Sean Connery és Nicolas Cage elintézte, hogy remek hangulata legyen ennek a filmnek. Ez a film ha lehet még inkább elérte, hogy rajongjak érte. Eleinte a bemutató alapján nem dobtam el magam de megnézve a filmet nem bántam meg.

HercegPeter   2018. 11. 05.

Ez aztán akciófilm a javából!Az egyik valaha volt legjobb! Egy percig sem unatkozunk. A történet tökéletesen van összerakva. Sok olyan film van manapság ahol a főhős sem szimpatikus, nem hogy a főgőnosz. Na itt éppen ellenkezőleg. Mindenki szerethető, még a terrorista is, hiszen igaza van, tiszta cél vezérli. Ugyanez mondható el a Connery által alakított törvényenkívüli antihősről is, akinek bár van néhány aljasnak mondható húzása, de mégsem lehet nem kedvelni. A szereposztás zseniális. Ilyen az, amikor Nicolas Cage egy értelmes filmben normális szerepet kap. Ezért szomorú az a mélyrepülés, ami évek óta jellemzi a pályafutását. A film humora is tökéletesen van belőve. Nincs túltolva és a legjobb pillanatokra van időzítve. Külön szeretném kiemelni a végéről azt a jelenetet, amikor Cage félholtan, két zöld füstölővel a kezében térdre rogy a felé közeledő vadászgépek előtt akik széthúznak a feje felett. Az valami fenomenálisan lett megcsinálva. Sajnos Michael Bay azóta sem alkotott hasonló mesterművet (talán az Armageddont). Pályafutása elején előtte az összes puskaport. Ennyi pozitívum mellett szinte elfeledkezünk a zenéről, pedig Hans Zimmer egyik legjobb munkája.

harnas1207   2018. 11. 22.

Gyerek korom kedvenc filmje. Láttam már vagy 30-szor. A filmzene pedig őrült jó! Azok a 90-es évek...

Yosihiro   2017. 12. 13.

Zseniális akciófilm Nicolas C főszereplésével. Igazi klasszikus akciófilm. Aki nem látta az nem tudja mit hagy ki. A 90-es évek egyik legjobb filmje.

irongozu   2015. 11. 21.

Ez egy igazán jó akciófilm. Méltó Sean C-hez. Tényleg, vele vajon mi lehet?

Michael Biehn ezzel a filmmel harmadjára alakított tengerészgyalogost. Az első "A mélység titka" (The Abyss) volt, a második az Elit kommandó (Navy Seals).

(magyaristvan )

1996-ban a 4. legtöbb bevételt hozó film volt.

(mamiéstöti2 )

A filmben 25 embert ölnek meg.

(SódóGA )