Feláldozh4tók

Feláldozh4tók

EXPEND4BLES
Sylvester Stallone

Jason Statham, Dolph Lundgren, Randy Couture és Sylvester Stallone ismét összehozzák az elit zsoldoscsapatot, amelyhez most először csatlakozik Curtis „50 Cent” Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran és Andy Garcia.

Minden fegyverrel felfegyverkezve, amit csak a… Több

Rendező: Scott Waugh
Premier (HU): 2023.09.21.
Forgalmazó: Forum Hungary

KULCSSZAVAK

2024.04.23 Roland Altner

Statham el tudja vinni a hátán ezt a produkciót, de nem véletlen, hogy a sztárok kikopnak ebből a filmből.

2023.10.21 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Nyugger vicckategória,önmaguk lenullázása a végére.

Úgy látom Fox is úgy jár mint Cage ha így folytatja,hiába a műanyag cucc a bőr alatt, ezen már az sem segít ha kipukkan forgatás közben a szája. Statham is a saját pöcegödrét ássa úgy látom, ez már nem ZS-kategória...nincs is lejjebb már, ez már nem betű hanem szín, mégpedig barna...........Sly is mutogatja a droid fejét,kilencven évesen elég vicces a világot legyőzni, és megmutatni milyen is agyatlan baromnak lenni. Sajnos ez a mozi egy minősíthetetlen paródia...

2024.01.15 kabel

Aggció

Jaj, ez a film nagyon öregnek hatott. Egyrészt a szövegek bűnrosszak, mintha mindenki egymondatos sorokat tanult volna az óvodában. A látvány pocsék, a CGI kimondottan csúnya, a színkeverés meg a film kinézete szintén ocsmány volt. A harci jelenetek egy része menti meg a dolgot attól, hogy totál nézhetetlen legyen, de nyilván nem szabad sokat várni. Jason Stathamnek igazán abba kéne hagyni ezeket a filmeket, az biztos, hogy ő az egyetlen színész itt, de látszik, hogy kb. semennyire sem érdekelte ez a film. Jelenetei nagy részében érezni, hogy csak azért van itt, mert valószínűleg az első ilyen filmnél aláírt egy szerződést, ami ehhez köti, vagy kell pénz az ötödik Ferarrira. Megan Fox a színészkedés minden elemét levedlette magáról, és meg sem próbált embert alakítani. Nem volt nehéz, sztem már félig műanyag a nő amúgy is. Voltak még más szereplők is, nehéz lenne felidéznem, mi a nevük vagy szerepük, mert nagyrészt csak a háttérben lófráltak, és várták, mikor utalják át nekik a fizetést. E fölött a film felett sajnos már nagyon elszállt az idő, és meg sem próbáltak újítani a formulán.

2023.10.15 Jocpappa

10/2 – Fájdalmasan cringe

Az előző részek ötlete az volt, hogy összecsődítik az összes A-listás akciósztárt, és egy közös nosztalgiázás, önirónia közben akcióznak egyet. Ez 1-2 alkalommal teljesen jól működött, harmadszorra már nem annyira, és aztán jött a 4. rész, amit érezhetően senki nem akart. Borzasztóan erőltetett, low effort, rosszul vágott, rosszul kinéző, rosszul megírt film. Mindemellé pedig fájdalmasan ciki is, többször is kellemetlen volt nézni a nevetséges keménykedést. Sajnálom, hogy ez a film elkészült, mert a többi rész reputációját is rombolja. Szerintem jobb lett volna egy kerek, nézhető trilógiának meghagyni a feláldozhatókat.

2023.09.25 drg0602

Teljesen nézhető, kedvelhető darab. Csak azért nem adok öt csillagot a filmre, mert nekem nagyon hiányzott Schwarzenegger színészi teljesítménye. Kár, hogy nem vállalta el az egyik főszerepet! A film hozta azt a nem egy eget rengető színvonalat! De a... Több

A film 118 828 625 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 81 124 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Sylvester Stallone egy korábbi interjúban megerősítette, hogy ez lesz az utolsó alkalom, hogy Barney Rosst alakítja.Szerző: csd

Mivel a forgatókönyv végre elkészült, a forgatást 2020 második felére tűzték ki, és 2021 nyarára tervezték a bemutatót. A koronavírus-járvány miatt azonban elhalasztották a munkálatokat.Szerző: csd

Az első és egyetlen olyan folytatás, amelyben nem szerepel Terry Crews, Jet Li és Arnold Schwarzenegger.Szerző: csd

Ron Perlman korábban elmondta, hogy szívesen szerepelne a franchise-ban, miután Dolph Lundgrennel, Wesley Snipes-szel és Jason Stathammel dolgozott együtt.Szerző: csd