Charlie angyalai

Charlie's Angels

2022.08.31 JRD

Bárgyú és aranyos

Hogy nem ez a filmtörténet legkiemelkedőbb alkotása, ez biztos. Hogy nem a legjobb rendezés, történet az is biztos. Mégis ez a film szórakoztató, bugyuta, édes, minden erőltetettsége ellenére. Nem nagy film. Nem játszanak benne nagyot a színészek... inkább olyan, mintha önmaguk paródiái lennének. Mégis azt mondom, hogy nézd meg és érezd közben jól magad. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.06.03 mamiéstöti2

Láttam már sokkal jobb feldolgozást is, az akciójelenet elég gyöngére sikeredtek és a történet is olyan üres.

2017.11.15 indingo

Sokkal gyengébb filmként élt a képzeletemben. Most, hogy véletlenül rátaláltam a TV-ben kifejezetten tetszett. Az alapsztorit ismertem, de nem rémlett, hogy voltak benne jó poénok is.

2017.09.13 Deku

Nem tudtam letenni ezt a filmet ha lehet ezt használni itt. Remek alkotás volt és minden kis részletre oda volt figyelve, ez látszott rajta. Emiatt pedig lehetetlen nem kedvelni. Ajánlom mindenkinek.

2015.05.13 rbernadett

Én nagyon szeretem ezt a filmet, akármennyire elítélő vele szemben a többség. Egy a titka, nem szabad komolyan venni, mert nem is várják el a nézőktől. Aki megpróbálja komolyan venni az nagyon nagyot fog csalódni benne. Igaz az alapjául szolgáló soro... Több

2015.05.05 ZeroHero

Nagyon fontos,hogy nem szabad tőle komolyat várni, nem szabad igazán komolyan venni (egyáltalán nem annyira sem, mint az eredeti TV sorozatot). Valamelyik főszereplő (talán Barrymore) mondta, hogy nekik ez játék volt, imádták csinálni, és semmit sem ... Több

2019.05.26 Ms. Akárki

Izgalmas és klasszikus akciófilm, vígjáték egy nagy adag Girlpower-el. Imádom a hasonló erős nőkkel rendelkező filmeket. Olykor azért kicsit szexista, de ez még belefér. Akciódús és izgalmas történet. Cameron Diaz-on sírtam a röhögéstől sokszor. Nagyon jó karaktert kapott. Ő a kedvencem.

2017.10.14 kevelin

Nagyon szeretem ezt a filmet. Nekem eddig fel se tűnt hogy McCarthy szerepel benne :O

2015.06.23 Curacao86

A szokásos szooksáso csajos vígjáték, akcióval és három szerethető főszereplővel. A csajos hármas itt tényleg elviszi a hátán a filmet, teljes mértékben leköti a nézők figyelmét, legalább a külsejük miatt, bár olyan sokat nem mutatnak. Könnyed kikapcsolódás, semmi több, de annak tökéletes. :)

2016.04.28 ereln

Áh ez egy nagyon jó film. Akcióvígjáték féleség, minden van benne, ami kell és szerencsére ennél a filmnél a humoros is a helyén van. Nagyon jó tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek.

2015.10.31 katalin19

A 3 szexi lány küldetésbe indul, nagyon jó a film a szereplőkkel együtt. Vagány, helyén van, Mindenki hozza a formáját teljes aktivítással. Dögösen harciasak.

2016.08.07 Kardos

Zseniális akciódús vígjáték a Charlie angyalai. Nyilvánvalóan a főszereplők összeválogatásából jött létre ennek a vígjátéknak a varázsa ami egyszerűen otthagyhatatlannná teszi ha a szemünk elé kerül. Izgalmas, klasszikus film.

2019.09.20 Attila Herke

Hát ezt nem szabadna megengedni, szigorúan csak idiótáknak.

2015.02.16 kiskat

Még kicsi voltam amikor láttam ezt a filmet, de azóta is az egyik kedvencem. Tele van humorral, és több kifigurázó akció jelenet. Sokat lehet rajta nevetni és ez a hármas csapat kiegészíti egymást!