Agyas és agyatlan

Grimsby

Movieaddicts.hu
2016/03/02

Értékelés: 5.5/10
Gyenge kémparódia sok altesti viccel, inkább csak Cohen rajongóinak. Egy erősebb gyomor nem árt a megtekintéséhez, de ha aki szereti a stílust, annak bejön majd. Több

Filmtrailer.hu
2016/03/06

Értékelés: 6.5/10
Hakuna Matata
Sacha Baron Cohen (Ali G, Borat, Brüno, A diktátor) repertoárja tovább bővül a brit külvárosi suttyó futballhuligán szerepkörével, amelynek sztereotípiáit sikeresen házasítja össze a klasszikus kémfilmek paródiájával. A végeredmény egy hullámzó színvonalú, ámde ütőképes elegy, amitől garantáltan eldobjuk az agyunkat!

Vox.hu
2016/03/07

Értékelés: 4.5/10
Sacha Baron Cohen eddig okosan használta a tapló, alpári humort. Eddig. 45/100 Több

cinestar.hu
2016/03/11

Ha Cohennek az volt a célja, hogy mások nyomorán úgy röhögjünk, hogy közben kellemetlenül érezzük magunkat, akkor a küldetését ezúttal is sikeresen végrehajtotta, amennyiben nem, akkor viszont most ért el a jóízlés(?) határáig, ahonnan egyelőre nem kellene tovább menni. De lehet, hogy csak öregszem és mostanra kissé prűddé váltam. 70/100

Smoking Barrels
2016/04/17

7/10 A vígjátékok között továbbra is egyedülálló bátorságot képviselő coheni humor még mindig üdítően hat, és várhatóan jó párszor nevetésre fogja késztetni azokat, akiket nem riaszt el 10 liternyi elefántsperma. Több

Hessteg.com
2016/04/24

Értékelés: 6.8/10
Sacha Baron Cohen ezúttal az MI6 világába piszkít bele, a maga utánozhatatlan, undorító módján. És jól csinálja. 6,8/10

jerrycomovie
2018/12/20

Értékelés: 6.5/10
Grimsby (2016)
""Bármit is kérjen Sacha a filmben a színésztársaitól, ami kellemetlen, elhiheted, hogy ő utána fog valami olyasmit csinálni, ami legalább tízszer rosszabb, mint amire a partnerét kérte!" - Louis Leterrier" Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!