Agyas és agyatlan

Grimsby

2016.11.25 Ercsi

E film tekintetében is igaz a mondás, hogy kinek a pap, kinek a papné. Nem mondanám, hogy rossz volt, de jó sem, míg másoktól azt hallottam, hogy zseniális vígjáték, mindenképpen meg kell nézni. A poénok meglehetősen alpáriak, így elsősorban aoknak ajánlott, akik szeretik a piszkos humort.

2016.11.03 Tibor1114

Ismét egy nagyon beteg és idegtépő filmet hoztak létre. Bár ez ezzel a szereposztással nem is meglepő. A sord fintora hogy nagyon tetszett.Jó sztori élvezetes viccek bár néhán helyek kicsit túllőnek a célon.Ajánlom de csak 18 felett!!!

2017.08.27 T.Andras

Ez a film annyira abszurd, hogy ennél képtelenebb már nem is lehetne. Aki szereti a töménytelen idióta poént, annak mindenképpen látnia kell. Én hasfájásig nevettem magam rajta.

2017.02.08 Ancsus

Nagyon szórakoztató film, de csak azok számára, akik rajonganak a beteg vígjátékokért. Azonban nekem egyáltalán nem jött b, ugyanis én rühellem az ilyen filmeket, úgyjogy engem nem tudott megnevettetni.

2016.12.02 gubimari

Sacha Baron Cohennek ennél szerintem inkább csak jobb filmjei vannak, ez a gyengébb eresztések közé tartozik. Nem igazán tudott megnevettetni, holott ez lett volna a célja. Nem egy nagy szám.

2017.02.23 időjós

Betegre nevettem magam ezen a filmen. Még több ilyen filmet szeretnék látni. A klassz poénok mellett nekem a történet is nagyon bejött. Klassz kis film, ajánlom.

2016.03.09 Vibozsofi

Ez a film már túlontúl morbid és esztelen, ahogyan a címe is sugallja. Pont emiatt is nem tetszett annyira. Egyszer nézhető, de nem veszít vele az ember, ha kihagyja. A díszlet és a jelenetek sem fogtak meg és a rendezés is gyenge...

2018.05.09 Onódi Zoltán

Ez tényleg agyament vígjáték. Nekem bejött.

2019.10.21 freeman

Király film