ArpiHajdu és Réci   2018. 10. 13.
Rowan Atkinson harmadszor is Johnny English szerepébe bújt

Mit várhat az ember 2018-ban egy újabb Johnny English-filmtől? A kérdés természetesen csak költői, de annyiban tudok segíteni, hogy nem sokat. Annyit azért hozzátennék, hogy a kritikákat elnézve mintha divat (sőt, már-már kötelező érvényű) lenne szidni Rowan Atkinson kémparódiás filmjeit, de mintha ez egy picit túlzás lenne. Magam részéről nem leszek álszent, mert ugyan elismerem, hogy a készítők nem spóroltak a kínos jeleneteken, de az is igaz, hogy néhány vicces szituációt, valamint jól eltalált poént is sikerült belepréselni a kész műbe. Az egésszel igazából csak az a gond, hogy az utóbbiakból volt igencsak kevés. Rowan Atkinson tehát immáron harmadjára prezentálja őfelsége kétbalkezes ti... több»

HETEDIK   2018. 09. 22.

Akik ennyire lehúzták ezt a filmet azok amúgy mit néztek?? Vagy mire számítottak?? Mert konkrétan a legjobb Johnny English film lett, Rowan Atkinson pedig még mindig zseniális, a brit humor zászlóshajója. A diszkós tánca vagy a VR-es ámokfutása az utcán feledhetetlen, de rengeteg emlékezetes és humoros jelenet van a filmben, végig leköti az embert, én konkrétan végig nevettem az egészet. Olga Kurylenko még mindig gyönyörű nő, ez a rész nyilván a Skyfall-ból építkezett leginkább, nem véletlen az ügynökök lebukása vagy a régimódi English a modern világ ellen. Aki megnézi és van humorérzéke, annak garantált a felhőtlen szórakozás.

Yosihiro   2019. 01. 13.
English

Néha nem tudom mit írnak a vélemény írók, de ugy érzem nem azt írják amit látnak és nem azt ami a valóság. Ezt a filmet nem lehet tulértékelni és lehuzni sem. Egy közepes film nagyon röviden ennyi. A Rowan A. által megformált hös remek karakter és csak ö tudja ezt visszaadni. Annyi biztos, hogy ez a 3 részböl nem a legjobb. Minőségében viszont talán elért a csucsra. Maga a történet mint egy vígjátékohoz méltóan indul. A poénok talán nem a legjobbak, de nem is eröltettek. Megmenteni Angliát és a világot remek kis alap. Kis romantika is felbukkan a filmben amit hiányoltam is hogy bővebb legyen. A film vége mint minden vígjáték happy and-el ér véget és a csattano is emel a filmen. Összeségében a látvány a hang remek a színészi alakítások Rowan A. a legjobb a többi alacsony. A történet jó nem unalmas . Én személy szerint azt várnám a következö résztöl hogy hösünk megnösül megtalálja a párját amint erre utaltak is a filmben tehát várható egy folytatás. Remek kikapcsolodás és csak ajánlani tudom aki egy könnyed vígjátokot akar nézni. Üdv Yosi

MMcFly2015   2018. 09. 26.

Hát ezért nagy kár volt a 15 éve megismert Johnny English karakterét visszahozni. A legnagyobb gondom az volt, hogy a szokásosnál jobban kiszámíthatóak a poénok. Mikor eljutunk annak beteljesítéséig...már inkább érzem magam kínosan, mint megröhögtetve. Bizonyára ennek részben az is az oka, hogy a filmben kapott humorforrás már el lett lőve máshol. Hol a Mr. Bean epizódokat, hol pedig a Csupasz pisztolyban látottakat idézi meg. 2018-ban egy kémparódiának, de még egyszerű vígjátéknak is rémesen kevés. Anno imádtam a Johnny English első részét, mára viszont annak minden működő képes elemét kiherélték a harmadik (és remélem záró) epizódra. ,,Kár érte, kiváló ügynök volt..."

Csillagpor   2018. 09. 30.

Nagyon király kis vígjáték lett. Sikerült nyernem Allee-ba premier előttes vetítésre jegyeket hálisten és nagyon jól szórakoztunk. Hiányzott már az a tipikus Bean-es humor. És úristen az a karakterkifigurálás. Tény hogy a poénok sokszor újrahasznosítottak úgymond, de akkor is jól működtek. Ajánlom mindenkinek aki szeret jót nevetni.

Jake Lacy
Jake Lacy
Rowan Atkinson

A Johnny English újra lecsap egy szórakoztató, olykor fontos üzenetet közvetítő alkotás, amely ugyan új szintre nem tudott lépni, de minőségét és színvonalát megőrizte. A Rowan Atkinson rajongóknak pedig egyenesen kötelező darab. több»

És nagyon, nagyon, nagyon, nagyon fáj, ahogy lecsap. több»

A Johnny English franchise kimondva-kimondatlanul a James Bond-filmek paródiája. Olga Kurylenko, aki a 2008-as Quantum csendjében a Bond-lányt, Camille-t alakította, a Johnny English újra lecsap-ban is feltűnik.

Ben Miller visszatér a filmben Bough szerepében. A színész a franchise második epizódjában is játszott, azonban a jelenetei végül nem kerültek bele a filmbe.

A Johnny English franchise Rowan Atkinson első trilógiája.