Hetedik   2018. 09. 22.

Akik ennyire lehúzták ezt a filmet azok amúgy mit néztek?? Vagy mire számítottak?? Mert konkrétan a legjobb Johnny English film lett, Rowan Atkinson pedig még mindig zseniális, a brit humor zászlóshajója. A diszkós tánca vagy a VR-es ámokfutása az utcán feledhetetlen, de rengeteg emlékezetes és humoros jelenet van a filmben, végig leköti az embert, én konkrétan végig nevettem az egészet. Olga Kurylenko még mindig gyönyörű nő, ez a rész nyilván a Skyfall-ból építkezett leginkább, nem véletlen az ügynökök lebukása vagy a régimódi English a modern világ ellen. Aki megnézi és van humorérzéke, annak garantált a felhőtlen szórakozás.

MMcFly2015   2018. 09. 26.

Hát ezért nagy kár volt a 15 éve megismert Johnny English karakterét visszahozni. A legnagyobb gondom az volt, hogy a szokásosnál jobban kiszámíthatóak a poénok. Mikor eljutunk annak beteljesítéséig...már inkább érzem magam kínosan, mint megröhögtetve. Bizonyára ennek részben az is az oka, hogy a filmben kapott humorforrás már el lett lőve máshol. Hol a Mr. Bean epizódokat, hol pedig a Csupasz pisztolyban látottakat idézi meg. 2018-ban egy kémparódiának, de még egyszerű vígjátéknak is rémesen kevés.
Anno imádtam a Johnny English első részét, mára viszont annak minden működő képes elemét kiherélték a harmadik (és remélem záró) epizódra.
,,Kár érte, kiváló ügynök volt..."

Tothzoller   2018. 09. 22.

Nekem egy két poént leszámítva azért nem szólt nagyot, mert kvázi az összes poént ki lehet következtetni előre. Az első, de még a második rész is emiatt volt jobb, de itt mintha már nem tudnának frappáns, spontán humort belevinni, így meg az összes humor lepereg benned előre, mielőtt a film eljutna oda... sajnos nincs ebben annyi, mint az előző részekben:/

erahurka   2018. 09. 25.

Bugyuta poénnak nevezett jelenetek rogyásig, talán még a második résznél is rosszabb.

GasparJeno   2018. 09. 25.

Zseniális film, nagyon jól szórakoztunk rajta. Mr. Atkinson még mindig tudja mik a jó poénok, természetesen van benne az a tipikus szégyenérzetes poén is, amikor a fejét fogja az ember, hogy "Ó ne máááár". Viszont ami még nagyon jó volt, hogy sikerült belerakni olyan poénokat is, amelyek az új generációhoz tartoznak (VR, stb). Aki egy kicsit is szereti az angol humort, annak feltétlen ajánlom!

Jake Lacy
Jake Lacy
Rowan Atkinson

A Johnny English újra lecsap egy szórakoztató, olykor fontos üzenetet közvetítő alkotás, amely ugyan új szintre nem tudott lépni, de minőségét és színvonalát megőrizte. A Rowan Atkinson rajongóknak pedig egyenesen kötelező darab. több»

És nagyon, nagyon, nagyon, nagyon fáj, ahogy lecsap. több»

A Johnny English franchise kimondva-kimondatlanul a James Bond-filmek paródiája. Olga Kurylenko, aki a 2008-as Quantum csendjében a Bond-lányt, Camille-t alakította, a Johnny English újra lecsap-ban is feltűnik.

Ben Miller visszatér a filmben Bough szerepében. A színész a franchise második epizódjában is játszott, azonban a jelenetei végül nem kerültek bele a filmbe.

A Johnny English franchise Rowan Atkinson első trilógiája.