Berto49 Nézhetetlen  2019. 06. 17.
Szörnyű!!!

A magyar cím ("Gyagyás gyilkosság") hűen tükrözi nemcsak a bűntettet, hanem az egész „műalkotást”. Tépelődtem, hogy érdemes-e megnézni ezt a filmet. Mellette szólt, hogy Jennifer Aniston játszik benne, akit kedvelek. Ugyanakkor Adam Sandler neve erősen riasztott, mert bár sokak kedvence, én akkor lássam, amikor a hátam közepét. Bejött az előzetes elképzelésem, amiben ő játszik, az megközelíti a nézhetetlen kategóriát. Hihetetlenül gagyi film, szinte egy másodperc csend sincs benne, a szereplők állandóan jártatják a szájukat, a humortalan poénok lavinája zúdul a nézőre. Igazából Agatha Christie paródia szeretett volna lenni, de ebből semmi sem valósult meg. Az ilyen típusú moziknak széles nézőtábora van, de én nem tartozok közéjük. Okosabb dolog a film megtekintése helyett egy kényelmes kerti székben a fű növekedését követni.

indingo   2019. 06. 30.

Szerintem egy korrekt történet lett, sokkal bénább filmek is mozivászonra kerültek már. A két főszereplő előző közös filmjét jobban szerettem, de ez is rendben volt. Az elejétől kezdve érezni az Orient Expresses beütést.

Szilonka   2019. 08. 14.

Annyira nem volt gyagyás. A poénok középszerűek, akárcsak a film. A története olyan Agatha Chrisite másolat, persze gyengébb kivitelben.

TomÁcs   2019. 09. 23.

Nem egészen értem a fanyalgókat, szerintem teljesen rendben van a története. Végig pörög, van benne meglepetés és katarzis.

VvV   2019. 10. 28.

Nem valami erős film. Az ügy felgöngyölítése túl egyszerűen ment. A neves főszereplők miatt a magas pontszám.

Shioli Kutsuna
Adeel Akhtar
Terence Stamp
Adeel Akhtar
Shioli Kutsuna
Jennifer Aniston

A Gyagyás gyilkosság (Murder Mystery) egy szórakoztató Agatha Christie paródia lett, amely csavaros és olykor bohókás, de ennél semmi több. több»

Nem ez lett Sandler legjobb filmje, de nem is a legrosszabb. Van benne humor, némi akció és csipetnyi krimi, amit felfoghatunk egy Agatha Cristie előtti tisztelgésnek szánt humorbonbonnak. több»