A diktátor
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

sabnock666   2020. 03. 18.

Hát,megint egy nulla film,ami kiverte nálam a biztosítékot.Alpári szövegek,semmitmondó színészek,és ötlettelen,lapos sztori.Elpukkant egy pár silány poénbomba,és nagyjából ennyi.

harnas1207   2018. 12. 17.

Éljen Wadiya!

Sacha Baron Cohen neve mindenki számára ismerősen cseng. Filmjei stílusa finom szólva is polgárpukkasztóak, van aki imádja és van aki utálja őket. Bevallom őszintén én nem tartozom egyik csoportba sem. Az Ali G Indahouse óta ez a harmadik egész estés vígjátéka, ahol főszerepet játszik valami idétlen figura bőrébe bújva. Az első három film színvonala szépen sorban csökkenő minőséget mutatott, a Brüno már egész egyszerűen nézhetetlen volt. Ilyen előjelek mellett hatalmas meglepetésként ért A Diktátor moziélménye.A film tele volt poénokkal, és nem csak afféle erőltetett viccekkel, hanem igazán emlékezetes kacagtató jelenetekkel. Ugyan megmaradtak Baron visszatérő gusztustalan és ízléstelen poé... több»

Deku   2017. 07. 26.

Totális elmebetegség ez a film de persze jó értelemben. Sacha tuti nem százas ember de ez pont kellett ide. Nem érzem, hogy laposodna a történet. Isteniek a párbeszédek és szerintem bármikor letudnék ülni elé hogy végig nézzem.

Artemisia   2018. 02. 02.

Egy újabb elmebeteg Sacha Baron Cohen film. Mint tőle megszokhattuk abszurd,bugyuta a történet és tele van hol botrányos, hol visszataszító poénokkal, amiken valamiért mégis mindig nevetünk.Ez a film megmaradt átlagos szinten, minden momentumát láttuk már az eddigi Sacha Baron Cohen filmekben,nem hozott semmi újat.

GedyPapa   2017. 03. 13.

Jobb lett, mint a Borat, hiszen ezt képes voltam végignézni. Vannak idézhető pillanatai, de az egészet Sacha Baron Cohen viszi el. Nincs olyan mellékszereplő, akire bárki emlékezne, ez a film nagy hiányossága.

Ez az alkotás valójában Chaplin 1940-es The Great Dictator című filmjének remake-je.

(moviewer)

Sacha Baron Cohen eredetileg az ENSZ főhadiszállásán szeretett volna forgatni, melyre azonban nem kapott engedélyt.

Aladeen szinte végig kinyújtott mutatóujjal beszél, akárcsak a kubai diktátor, Fidel Castro, aki inspirációul szolgált Sacha Baron Cohennek.