Az interjú

The Interview

2024.03.06 Jocpappa

Újranézve már nem olyan vicces, mint annak idején csutkára beszívva (bár mi is lehetne olyan vicces...), de így is kiemelkedő vígjáték. Kim és James Franco első találkozásán már sírva röhögtem. A Kimet alakító színész eleve vicces, már ránézésre is. ... Több

2017.12.24 indingo

Sokkal rosszabbra számítottam. Egy-két poén azért ült. A Kathy Perrys rajongás, a a sárga csíkos kutya, meg a bénázások tetszettek. A végén a sok ujjleharapás béna volt.

2018.02.27 Diesel

Nemzetközi balhés film. Egyszerűen zseniális vígjáték. Már a film borítója is komolyan megnevettetett. A sok negatív kritikát nem is értem esküszöm. A történet nagyon jól felépített és végig szórakoztató. Poénok terén tényleg van azért túlzás, de ett... Több

2017.03.13 GedyPapa

Szerintem nagyon vicces volt. Engem kikapcsolt és nagyokat nevettem rajta. Mi történik, hogyha a világ legelzártabb emberével tudsz találkozni és vajon milyen is ő? Szituációs komédia volt a javából. Helyenként alpári, de még ezt is elnéztem, hisz nagyon kiváló.

2020.05.06 Timon

Itt telt be a Seth Rogen pohár. Nem láttam tőle olyan sok filmet ugyan, de a stílus, amit itt képvisel a kompániájával, az idegesítően siralmas és fájdalmas. Annyira kínos volt ez, hogy most a látvány sem tudott menteni semmit. 10/1,4

2019.07.29 Szilonka

Beteg egy film, az biztos. Bevállalós a sztori, én a karaktereket is bírtam.

2021.01.21 elekm90

Szeretem a Franco-Rogen páros filmjeit, de ez most nem sikerült annyira. Voltak benne jó dumák, Franco alakítása is tetszett, de kicsit túl van tolva benne az idétlenkedés.

2018.09.12 Norbert93

Kellően merész és abszurd vígjáték. A poénok ülnek, bár sokszor éreztem benne némi propagandát, amit nem szeretek. Ettől függetlenül a film szórakoztató maradt és kikapcsolódást nyújtott.

2018.12.17 harnas1207

Felemás film volt. Nagyon jó témáról szól és kilóg a béna vígjátékok sorából, de a viccek nagy része nem üt. Sőt! Egyszer nézhető de nem több.

2018.03.31 Bazzzsi

A stílust nagyon eltalálták, hatalmas poénok vannak benne szétröhögi az ember rajta az agyát. Elég bátor a témaválasztás, nem csoda, hogy sok helyen betiltották.

2018.04.14 TomÁcs

Elég beteg elgondolás, sok helyen kifejezetten idegesítőek a karaktere és a párbeszédek. Sok az obszcén megmozdulás, de valahogy még is működik a dolog. 4 pont.

2018.10.29 VvV

Nagyon beteg, de a két főszereplőtől mit vár az ember. Nem is értem hogy lehet ilyen storyt kitalálni.

2017.12.30 Greeta

Tetszett a film. James Franco a kiskutyával cuki volt. Kim Dzsongunnak Hajdú Steve-féle magyar hang érdekes volt. A koreai gyerekek amerika ellenes dala nem volt semmi.

2019.01.30 Timcsi

Meglepődtem, de tetszett a film. Kicsit merész az elképzelés de voltak benne jó megoldások.