Az interjú

The Interview

2019.06.02 petraszab

Voltak benne egész jó megoldások és hatalmas blődségek is, de a célját elérte ki tudtam rajta kapcsolni és egy maradandó filmet láttam.

2020.12.28 Di Canio

Ez a film teljesen agyament vígjáték, aki szereti az ilyeneket, annak tetszeni fog. Ilyen hülyeségeket nem könnyű kitalálni, végig jó poénok vannak benne, nem kell komolyan venni, csak szórakozni rajta, arra pedig tökéletes.

2016.08.02 VFTS

Egyértelműen többet vártam a filmtől. Vannak benne jó poénok, de az érzelgős szál túl nagy szerepet kap végül a filmben, ami sokat ront rajta. Egyszer nézős felejtős film. Valószínűleg a botrány mentette meg a teljes kudarctól a filmet.

2022.02.13 roben2112

Csípem Rogent és Francót is. De szerintem ez most nem sikerült olyan erősre. Nem lett ez rossz, egy közepes mozi még így is, hogy rengeteg helyen túl vagy nyomva, és túlzásba esnek. Persze elég megosztó egy film, de értem a paródiát, amit ez a film á... Több

2017.02.04 Sem Rorrey

Szerintem ebben a filmben működött a legjobban a Rogen-Franco páros, óriási alakítás mindkettejüktől. Csak a tipikus Seth Rogen féle humorra kell számítani, ha azt szereted, ez is tetszeni fog. Vígjátékhoz képest fordulatos sztori, nagyon ajánlom.

2018.12.25 ionlywearblack

Az Ananász Expresszen túl

Amennyiben Seth Rogen és James Franco összeállnak egy film erejéig abból csak jó sülhet ki. Tulajdonképpen Az interjú című film is egy betépett trip, ahol a két kissé félőrült színész irracionálisabbnál irracionálisabb kalandokba keveredik. David (Ja... Teljes kritika

2016.11.01 fazekasanett92

A trailer alapján jobbnak tűnt, pörösebbnek gondoltam és hitelesebbnek gondoltam. Túl felületes és sablonos, nem fogott meg igazán a filmben semmi, sem a sztori, sem pedig a színészek játéka.

2015.08.21 fagitta

A film hullámzik, vannak tartalmasabb, viccesebb részek, de tele van üresjáratokkal, és tartalmatlan, gyenge jelenetekkel is. A színészek nem igazi karakterek.

2016.05.12 deneslau

Kicsit tartottam tőlehogy unalmas lesz,mert nehezen indult a történet, de azután egyre inkább beindultak a történések és felpörgött az egész. Jópofa, élvezetes, klassz film, klassz színészekkel. Újra fogom nézni :-)

2015.06.30 drsolomon

A humora igen labilis, sok jó poén is van benne, de tele van gyengébb, erőltetett párbeszéddel, viccesnek szánt jelenettel, ami inkább kiábrándító, mintsem nevettető.

2015.06.16 cunci

Eszméletlen gyenge lett ez a film. Ennyi alpáriságot ritkán látni egy filmben, ráadásul tisztára erőltetett az egész. A seggel és a széklettel űzött poénnak szánt ocsmánykodások dögunalmasak. Az ujjharapdálós, sírós, beszarós kiskutyás és tigrises je... Több

2015.06.09 Skarsh

Hatalmas film Az interjú. Szerintem a botrány miatt nagy elvárása lett az embereknek, és akik megnézték azok csalódtak, hiszen annyira nem durva film. Ettől függetlenül szerintem minden perce vicces. Seth Rogen és James Franco páros hozza azt, amit e... Több

2016.09.06 Nnoorraa

Nem egy tipikus vígjáték, hanem azért több annál. Van összetett sztorija és magával ragadóak az események. A színészek alakítása is tetszett, meggyőzőek, hitelesek.

2015.04.17 KeriPeti

A film óriási hype-ot kapott, amiatt, hogy az Észak-koreai diktátor megfenyegette az USA-t a film miatt, mivel Kim Jong-un kiparodizálják. Ettől eltekintve egy egyszer nézős film, semmiképp sem rossz, még néha nagyokat fel is nevettem.