Kémes hármas

Sabnock Sanatory   2020. 07. 18.

Vígjátéknak nem elég vicces,akciófilmnek nem elég pörgős,és izgalmas,marad a krimi besorolás,tv-film minőségben.Ennek elmegy,de semmi extra,Tom Hardy itt sem kap Oscart!És én is csak egy gyenge két csillagra értékelem.

indingo   2017. 04. 15.

Nekem nagyon tetszett a film, furcsa volt a szerelmi háromszög egy kémes történetbe illesztve. Volt benne akció és humor. A szereposztás is csak dob a filmen.

Deku   2017. 09. 13.

Ez a kategória volt talán az amit főként kedvencemnek mondhatok. Ezen belül is maradandót alkotott ez a film. Semmi se mutatja ezt jobban, mint hogy a film kiváló helyen szerepel. Eszméletlen.

Orosz István   2017. 07. 23.

Szerintem jó kis vígjáték volt, sőt a végw is nagyon tetszett, nem azeretem az ilyen romantikus vígjátékokat de ebben bőven volt fantázi, tetszett már maga az alap sztori is.

dailyfilmsan   2020. 04. 20.

Romantikus vígjátékok mindig voltak és lesznek is de jót nehéz csinálni és nem minden színésznek állnak jól ezek a szerepek. Hát ez pont igaz Tom Hardy-ra. Már az nagyon furcsa volt hogy a filmben rendesen beszélt. Ettől eltekintve egy átlagos egyszer nézhetős film. Semmi komoly.

szaka123   2016. 01. 22.

A fő érv, Tom Hardy, hogy megnéztem a filmet. Utólag már Ő is azt nyilatkozta, hogy rossz választás volt elvállalni a szerepet. Pedig itt már túl volt egy-két jó filmen! Hölgyeknek érdekes lehet, a két főszereplő miatt...! :) A sztori egyébként sok helyen kiszámítható. Egyszer meg lehet nézni, hétvégén amikor nincs kedved semmihez és néznél valamit, de sokat nem akarsz agyalni!

Szilonka   2017. 07. 11.

A beépítettügynökös romantikus film, helyenként egészen vicces jelenetekkel. Reese az egyik legcsinosabb és legjobb izlésű színésznő. Aki még nem látta pótolja.

Trish karakterének trágár szavajárása miatt újra kellett vágni a filmet, hogy ne kapjon túl szigorú korhatár besorolást.

(SódóGA)

A filmnek forgattak egy alternatív befejezést is, így csak a végső vágás során döntötték el, mi legyen a történet vége.

(SódóGA)

Tom Hardy és Chris Pine is játszott Star Trek-filmekben.

(SódóGA)

Lauren és Tuck először a The Blarney Stone nevű bárban találkoznak, amely egy létező hely Vancouverben, és az egyik legfelkapottabb gasztropub.

(SódóGA)

A randioldalon megjelenő egyedülálló férfiak mind a stáb tagjai.

(SódóGA)

Bár Tuck igazi nevét egyszer sem említik a filmben, a randioldalon John Harrisonként szerepel, Foster keresztnevét (Franklin) pedig nagyanyjától tudjuk meg.