indingo   2017. 04. 15.

Nekem nagyon tetszett a film, furcsa volt a szerelmi háromszög egy kémes történetbe illesztve. Volt benne akció és humor. A szereposztás is csak dob a filmen.

Deku   2017. 09. 13.

Ez a kategória volt talán az amit főként kedvencemnek mondhatok. Ezen belül is maradandót alkotott ez a film. Semmi se mutatja ezt jobban, mint hogy a film kiváló helyen szerepel. Eszméletlen.

Orosz István   2017. 07. 23.

Szerintem jó kis vígjáték volt, sőt a végw is nagyon tetszett, nem azeretem az ilyen romantikus vígjátékokat de ebben bőven volt fantázi, tetszett már maga az alap sztori is.

szaka123   2016. 01. 22.

A fő érv, Tom Hardy, hogy megnéztem a filmet. Utólag már Ő is azt nyilatkozta, hogy rossz választás volt elvállalni a szerepet. Pedig itt már túl volt egy-két jó filmen! Hölgyeknek érdekes lehet, a két főszereplő miatt...! :) A sztori egyébként sok helyen kiszámítható. Egyszer meg lehet nézni, hétvégén amikor nincs kedved semmihez és néznél valamit, de sokat nem akarsz agyalni!

Szilonka   2017. 07. 11.

A beépítettügynökös romantikus film, helyenként egészen vicces jelenetekkel. Reese az egyik legcsinosabb és legjobb izlésű színésznő. Aki még nem látta pótolja.

Trish karakterének trágár szavajárása miatt újra kellett vágni a filmet, hogy ne kapjon túl szigorú korhatár besorolást.

(SódóGA )

A filmnek forgattak egy alternatív befejezést is, így csak a végső vágás során döntötték el, mi legyen a történet vége.

(SódóGA )

Tom Hardy és Chris Pine is játszott Star Trek-filmekben.