Exférj újratöltve

Exférj újratöltve

The Bounty Hunter

Milo, a fejvadász egy nap sajátos megbízást kap. Egykori feleségét kell elkapnia, aki újságíró és szökésben van. Megkezdődik a macska-egér játék az egykori házastársak között. Nicole, a volt feleség egy gyilkossági ügyben nyomoz, Milo pedig igyekszik rábukkanni a nő nyomára. Hamarosan azonban… Több

Rendező: Andy Tennant
Író: Sarah Thorp
Premier (HU): 2010.04.01.

2021.11.14 Klauka89

Jófej vígjáték, amit néha (néhány évente) meg lehet nézni. A Butler-Aniston páros nagyon jó, vannak benne jó poénok, jelenetek, jókat lehet rajta derülni. Visszaköszön a kedves Börcsök Enikő-szinkron, ami zene füleinknek. Szórakoztató vígjáték.

2017.10.29 Artemisia

Kiszámítható és sablonos a történet, többet is ki lehetett volna hozni belőle.Ilyen kaliberű színészektől többet vártam volna,de azért egyszer jó megnézni unaloműzőnek, hiába nem lesz kultfilm.

2019.07.26 Ms. Akárki

Magam sem értem miért de nekem nagyon tetszett ez a vígjáték, ahogy a volt nejét próbálja megcsípni a fejvadászXD Szétröhögtem magam ahogy évődtek sokszor. Jennifer Aniston és Gerard Butler között nagyon jól működött a kémia. Mindenképpen érdemes megnézni.

2018.07.28 Norbi

Érdemtelenül néztem meg, játszi könnyedséggel kiszámítható történet, felettébb csalódást okozott az egész film úgy ahogy van. Nem gondolom hogy ebből a filmből lettek milliárdosok a színészek, és én sem lettem gazdagabb olyan üres volt.

2019.01.20 szabomarc

Egyszer megnézős filmnek kellemes kis vígjáték, de senkii ne ettől várja élete nagy filmélményét. Elnevetgél rajta másfél-két órát az ember, aztán elfelejti az egészet.

A film összbevétele 136,3 millió dollár.Szerző: LionelMessi10

A film költségvetése 40 millió dollár volt.Szerző: LionelMessi10

Jennifer Aniston egy ponton "Kojak"-nek hívja Gerard Butlert. Aniston keresztapja, Telly Savalas legismertebb szerepe Kojak volt.Szerző: kázsé

A producer Neal H. Moritz és a rendező, Andy Tennant szomszédok.Szerző: kázsé