Gyilkos páros (2015)

Gyilkos páros

Tim Roth
Tim Roth
Sam Rockwell

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Imádtam. Főlem azért mert nem egy tipikus csöpögős romantikus film. Anna Kedrick tökéletes választás volt. A kémia a karakterek között nagyon elcseszett de hihető is volt ez miatt és ezért tetszett a romantikus szál is.

Bogi87   2016. 05. 27.

Egyszer nézhető vígjáték, kiemelkedő poénok nélkül.

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Anna Kendrick egyre színvonalasabb vígjáték színésszé válik, és ez is egy állomás volt fejlődésében. Szórakoztató.

HercegPeter   2018. 10. 30.

A legjobb szó erre a filmre a gagyi. Ez mindent el is mond róla. Gagyik a poénnak szánt próbálkozások és a párbeszédek. Pár éve már láttam, de ez csak egy jó fél óra után derült ki. Ez is mutatja, hogy mennyire felejthető alkotás. Tim Roth-t ennél jo... több»

MMcFly2015   2016. 05. 19.

Az előzetes alapján azért egy jobb, és pörgősebb filmre gondoltam. Így egy megszokott romantikus vígjáték - kevés akcióval, ami arra volt elég, hogy felsorakozzon a Kémes hármas, Exférj újratölve, Szingli fejvadász féle sorba . Számítottam erre, de a... több»

Berto49   2017. 09. 28.

Ennél őrültebb filmet nem lehet kitalálni! Anna Kendrick, a női főszereplő számomra nagyon ellenszenves, bár már láttam néhány filmben, de azokban nem figyeltem fel rá. Ebben igen, csak negatív értelemben. Lehetőség szerint kerülni azt a filmet, amel... több»

wooderman   2016. 05. 06.

Nagyszerű film. Izgalmas,érdekes, a végéig tartogat meglepetéseket. A piros bohocorr, ami helyett igazán kitalálhattak volna valami mást, mert valamiért nagyon irritáló :D,de összességében nagyon jo film!

A film összbevétele 607 595 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 3 481 905 forintot termelt. A hazai mozik összesen 4 490 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film becsült gyártási költsége $8,000,000.

Tim Roth és Anson Mount korábba nmár dolgoztak együtt a 2011-es Hell on Wheels című filmben.

A Seven Psychopaths (2012) után Sam Rockwell újra egy bérgyilkos bőrébe bújik.

A Gyilkos Páros az a moziélmény, amire pár héten belül már nem nagyon emlékszik az ember, és évekkel később, amikor lemegy a tévében, akkor döbbensz rá, nagyjából a 25. perc környékén, hogy „basszus, de hiszen én ezt láttam!” 5/10 több»

Halálosan cukik: a Gyilkos páros nagy szerencséje, hogy Sam Rockwell és Anna Kendrick beleadnak apait-anyait. 60/100 több»